Gwiazdy "Przyjaciół" razem świętowały 4 lipca. Courteney Cox pokazała zdjęcie z kolejnego spotkania

"Przyjaciele" (Fot. HBO Max)

4 lipca to w Stanach okazja do świętowania, spotkań oraz spędzenia czasu z najbliższymi. Świętują także "Przyjaciele" – Courteney Cox podzieliła się uroczym zdjęciem. Zobaczcie sami!

Pandemia ograniczyła możliwości spotkań – świat zdaje się jednak powoli wracać do normalności, a gwiazdy seriali chętnie wykorzystują okazję do wspólnego spędzania czasu. "Przyjaciele" powrócili z odcinkiem specjalnym pod koniec maja, ale Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica) oraz Lisa Kudrow (Phoebe) nie zamierzały długo czekać, by spotkać się ponownie. Gwiazdy spędziły razem 4 lipca.

Przyjaciele: Aktorki świętują razem 4 lipca

Courteney Cox, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow utrzymują bliską relację również poza planem. Z okazji 4 lipca (święto niepodległości w USA) Cox zorganizowała małe przyjęcie, na które zaprosiła koleżanki z obsady. Aktorka podzieliła się wspólnym zdjęciem na Instagramie. Aniston i Kudrow to nie jedyne gwiazdy goszczące u serialowej Moniki – na spotkaniu pojawiła się także Laura Dern, serialowo znana m.in. z "Wielkich kłamstewek", "Iluminacji" czy nowego "Twin Peaks".

Co jeszcze słychać u aktorów z "Przyjaciół"? Jennifer Aniston wspominała ostatnio wyjątkowo niemiłą gościnną gwiazdę, a Courteney Cox wyznała, że bolał ją brak nominacji do Emmy – której nie otrzymała jako jedyna z całej szóstki.

Cała obsada "Przyjaciół" spotkała się podczas specjalnego odcinka. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, zachęcamy do zapoznania się z 10 powodami, dla których warto go nadrobić.

Przyjaciele: Spotkanie po latach jest dostępne na platformie HBO GO

REKLAMA