Poznaliśmy tytuł premiery 10. sezonu "American Horror Story". Czy to będzie miejsce akcji "Double Feature"?

"American Horror Story" (Fot. FX)

Aktorka z 10. sezonu "American Horror Story" ujawniła tytuł pierwszego odcinka. To nazwa miejsca w Karolinie Północnej, ale też tytuł filmu Martina Scorsese.

"American Horror Story" powraca 25 sierpnia z 10. sezonem, zatytułowanym "Double Feature". Zobaczymy w nim dwie straszne historie – jedna ma być związana bezpośrednio z morzem, a druga z piaskiem. Dokładne miejsce akcji było nieznane... aż do teraz?

American Horror Story sezon 10 – tytuł 1. odcinka

Młoda aktorka Ryan Kiera Armstrong, która pojawi się w tym sezonie, wrzuciła na Instagram zdjęcie z tytułem pierwszego odcinka: "Cape Fear". Co to oznacza? Cape Fear to prawdziwy przylądek w Karolinie Północnej, ale też tytuł filmu Martina Scorsese. Chodzi o thriller psychologiczny z 1991 roku, który polscy widzowie znają jako "Przylądek strachu". W filmie skazany za gwałt przestępca po 14 latach wychodzi z więzienia i zaczyna prześladować rodzinę prawnika, który go bronił.

Fabuła 10. sezonu "American Horror Story" wciąż pozostaje zagadką. Najnowszy plakat "Double Feature" naprowadził fanów na trop kosmitów i wskazał dwie możliwości, jeśli chodzi o historię mającą związek z piaskiem. Jedna to incydent w Roswell w 1947 roku, kiedy to mieszkańcy byli świadkami czegoś, co wzięli za katastrofę statku kosmicznego. Druga to historie związane ze Strefą 51, która również mieści się w Nowym Meksyku, gdzie nie brakuje pustynnych krajobrazów.

W 10. sezonie "American Horror Story" zagrają m.in. Denis O'Hare, Sarah Paulson, Evan Peters, Kathy Bates, Macaulay Culkin, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross i Finn Wittrock. "Double Feature" wciąż nie ma polskiej daty premiery.

Premiera 10. sezonu American Horror Story 25 sierpnia w USA

REKLAMA