Kosmici w 10. sezonie "American Horror Story"? Nowy plakat "Double Feature" przynosi kolejne wskazówki

"American Horror Story" (Fot. FX)

"American Horror Story: Double Feature" ma zawierać dwie historie – jedną związaną z morzem, a drugą z piaskiem. Czyżby w tej drugiej miało pojawić się UFO? Zobaczcie nowy plakat.

"American Horror Story" powraca 25 sierpnia z długo wyczekiwanym 10. sezonem, zatytułowanym "Double Feature". Jak zdradził twórca serialu Ryan Murphy, ten sezon będzie zawierać dwie straszne historie – jedna ma być związana bezpośrednio z morzem, a druga z piaskiem. Przy czym niekoniecznie chodzi tutaj o piasek na plaży – jak interpretowaliśmy to wcześniej.

American Horror Story – kosmici w Double Feature?

Nowy plakat "American Horror Story: Double Feature", na którym widzimy, jak kosmita i jakaś tajemnicza istota nadprzyrodzona przekazują sobie czarną pigułkę podczas pocałunku, sugeruje, by zwrócić oczy w inną stronę. ComicBook pisze, że teorie fanowskie mówią o dwóch potencjalnych tropach: jeden to incydent w Roswell w 1947 roku, kiedy to mieszkańcy byli świadkami czegoś, co wzięli za katastrofę statku kosmicznego. Drugi to historie związane ze Strefą 51, która również mieści się w Nowym Meksyku, gdzie nie brakuje pustynnych krajobrazów.

W 10. sezonie "American Horror Story" zagrają m.in. Denis O'Hare, Sarah Paulson, Evan Peters, Kathy Bates, Macaulay Culkin, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross i Finn Wittrock. Swojego zachwytu nowymi odcinkami nie kryje zwłaszcza Angelica Ross (znana z "Pose" i "AHS: 1984"), która zapewnia, że ten sezon będzie legendarny.

Premiera 10. sezonu American Horror Story 25 sierpnia w USA

REKLAMA