Emma Corrin z "The Crown" ujawniła się jako osoba niebinarna. A znani przyjaciele deklarują, że ją wspierają

"The Crown" (Fot. Netflix)

Gdy Elliot Page ujawnił się jako osoba transpłciowa i niebinarna, otrzymał ogrom wsparcia ze strony innych celebrytów i fanów. Teraz podobnie wspierana jest Emma Corrin.

4. sezon "The Crown" wywołał wyjątkowo dużo szumu za sprawą wątku księżnej Diany (Emma Corrin) i księcia Karola (Josh O'Connor). Widzom do gustu szczególnie przypadła Corrin, która trafiła do serialu w nietypowy sposób i w kilka tygodni stała się prawdziwą gwiazdą. Teraz aktorka ujawniła, że jest osobą niebinarną.

Emma Corrin ujawniła się jako osoba niebinarna

Aktorka opublikowała zdjęcia z intymnej sesji zdjęciowej i oświadczyła, że identyfikuje się zarówno jako kobieta jak i osoba niebinarna. Od teraz Corrin będzie używać zaimków "ona/oni". Na zdjęciach, wykonanych przez artystę Davida-Simona Dayana, aktorka ma owiniętą klatkę piersiową, co często robią osoby niebinarne i transpłciowe, by spłaszczyć biust. Gwiazda w opisie dodała, że zdjęcia zostały wykonane, zanim zainwestowała w "odpowiedni do tego sprzęt".

– To wszystko podróż, prawda? Wiele twistów, zakrętów i zmian – i w porządku! Zaakceptujcie to – napisała Corrin.

Na Instagramie gwiazdy jest mnóstwo komentarzy ze wsparciem od jej przyjaciół celebrytów: Kaya Scodelario ("Skins") skomentowała krótko: "Piękno", a Georgie Henley ("Opowieści z Narnii") dodała: "Anioł". Corrin wsparli też m.in. popularna aktorka Jennifer Garner oraz wokalistki Arlo Parks i Paloma Faith. Nie zabrakło też serduszek od Netfliksa.

Emma Corrin od dłuższego czasu mówiła wprost o swojej orientacji seksualnej, wyznając, że umawiała się zarówno z kobietami, jak i mężczyznami. Gwiazda "The Crown" obecnie pracuje na planie filmu "My Policeman", opartym o uznaną powieść LGBTQ+ o tym samym tytule.

The Crown jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA