Jak będzie trzymać się Doc w 3. sezonie "Virgin River"? Pojawiły się kolejne spoilery z serialu Netfliksa

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Ekipa "Virgin River" zdradziła już całkiem dużo spoilerów na temat 3. sezonu. Czas zapytać: na co jest chory Doc i jak się będzie trzymać w nadchodzących odcinkach?

Jutro o tej porze będziemy już oglądać 3. sezon "Virgin River" i poznamy odpowiedzi na pytania zadane w końcówce jesiennego finału. Większość z nich dotyczy Mel (Alexandra Breckenridge) i Jacka (Martin Henderson), ale nie zapomnieliśmy też o Docu (Tim Matheson).

Virgin River sezon 3: Na co jest chory Doc?

Lokalny doktor otrzymał w finale jakieś złe wieści dotyczące stanu zdrowia. Co dalej i czy wszystko będzie u niego OK? To pytanie zadała czytelniczka TVLine, a oto odpowiedź redakcji:

– To całkowicie zależy od twojej definicji słowa "OK". Główny lekarz Virgin River staje de facto w obliczu potencjalnej ślepoty, kiedy serial wraca z 3. sezonem w piątek. I choć nie możemy zdradzić za wiele, powiemy, że jego diagnoza – i jego nowe spojrzenie na życie – ma duży wpływ na jego osobiste i zawodowe relacje w miasteczku. Jeśli martwicie się, że nie będzie Doca w tym sezonie, nie obawiajcie się, bo postać Tima Mathesona jest obecna prawdopodobnie częściej niż kiedykolwiek.

Virgin River sezon 3 Doc

"Virgin River" (Fot. Netflix)

A jak choroba wpłynie na jego związek z Hope (Annette O'Toole)? Na ten temat wypowiadała się wcześniej showrunnerka serialu Sue Tenney.

– Doca czekają pewne rzeczy w [następnym] sezonie. [To] komplikacja, która będzie dla niego wyzwaniem i będzie też wyzwaniem dla jego związku z Hope. On stanie na wysokości zadania, ale to dla niego prawdziwa komplikacja, zwłaszcza jeśli chodzi o praktykowanie medycyny w przyszłości. Czy będzie w stanie dalej to robić? Klinika i miasteczko to całe jego życie, więc zajmiemy się tym poważniej – zdradziła.

Ostatnio showrunnerka "Virgin River" nie omieszkała też podzielić się spoilerami z życia Jacka i Mel. Jeśli jesteście ciekawi, jaka nowa przeszkoda pojawi się w ich związku, zajrzyjcie tutaj.

Premiera 3. sezonu Virgin River 9 lipca na Netfliksie

REKLAMA