Obsada "Glee" wspomina Nayę Riverę. Mija rok od tragicznej śmierci odtwórczyni roli Santany

"Glee" (Fot. Fox)

Minął rok od tragicznej śmierci gwiazdy "Glee", Nayi Rivery. Obsada serialu upamiętniła aktorkę, dzieląc się wzruszającymi wpisami i zdjęciami w mediach społecznościowych.

Naya Rivera była najbardziej znana z roli Santany Lopez w kultowym już serialu "Glee". W zeszłym roku, media obiegła informacja o śmierci gwiazdy. Aktorka utonęła w jeziorze Piru w Kalifornii, ratując 4-letniego syna. Naya Rivera miała ogromny wkład w ruch LGBTQ+, a relacja Santany i Brittany (Heather Morris) była przełomem w ukazywaniu relacji LGBTQ+ w serialach.

Obsada Glee wspomina zmarłą gwiazdę Nayę Riverę

Obsada "Glee" podzieliła się wzruszającymi wpisami, w których wspominali zmarłą. Heather Morris (serialowa Brittany) dodała serię zdjęć, a wśród nich tatuaż z napisem "Jutro nie jest obiecane".

– Napisanie opisu wcale nie stało się łatwiejsze. W moich oczach jesteś najjaśniejszą gwiazdą, Nayu Rivero. Jestem wdzięczna, że BÓG ZADZIAŁAŁ i nas połączył jako najlepsze przyjaciółki, matki, partnerki na planie i we wszystkim pomiędzy. W moich oczach Twoje dziedzictwo to bycie dobrą osobą i "zadziorną królową". Kocham Cię na zawsze, mała – napisała Morris.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Heather Morris (@heatherrelizabethh)

Kevin McHale (Archie) napisał krótko: "Tęsknię za Tobą. Każdego dnia". Matthew Morrison (Will Schuester) oraz Chris Colfer (Kurt) dodali zdjęcia aktorki, podpisując je po prostu emoji serca. Z kolei Jenna Ushowitz (Tina) napisała: "Jesteś światłem, które zawsze z nami będzie. Moje serce jest dzisiaj z tobą i twoją rodziną. Kocham Cię, Nougs".

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kevin McHale (@kevinmchale)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Chris Colfer (@chriscolfer)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Matthew Morrison (@matthewmorrison)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jenna Ushkowitz (@jennaushkowitz)

Glee jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA