Pierwsze zdjęcie z nowego "Seksu w wielkim mieście". Jak teraz wyglądają Carrie, Miranda i Charlotte?

"Seks w wielkim mieście" (Fot. HBO)

Ruszyły prace na planie "And Just Like That...", czyli kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". Carrie, Miranda i Charlotte znów paradują po Nowym Jorku – zobaczcie pierwsze zdjęcie.

"Seks w wielkim mieście" powraca w nowej odsłonie. HBO Max wypuściło pierwsze oficjalne zdjęcie z "And Just Like That...", 10-odcinkowego serialu limitowanego, będącego kontynuacją kultowej produkcji. Prace na planie właśnie ruszyły.

Seks w wielkim mieście – zdjęcie z nowej serii

W nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis ponownie wcielą się w postacie Carrie, Mirandy i Charlotte, których życie i przyjaźń są nawet bardziej skomplikowane po 50-tce niż po 30-tce. Nie zobaczymy już natomiast Kim Cattrall w roli Samanthy. Co się z nią stanie? Szef HBO sugeruje, że nie to, co myślimy – czasem przyjaźnie tak po prostu się kończą.

seks w wielkim mieście powrót

"And Just Like That…" (Fot. HBO Max)

Oprócz trójki odtwórczyń głównych ról w "And Just Like That..." pojawią się m.in. Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson, Evan Handler, a także Sara Ramírez ("Chirurdzy") w roli Che Diaz, niebinarnej, queerowej postaci, która prowadzi popularny podcast, gdzie regularnie pojawia się Carrie.

Jak mówiła niedawno Sarah Jessica Parker, nowa odsłona "Seksu w wielkim mieście" pokaże trójkę przyjaciółek w zmieniającym się współczesnym świecie. Wśród tematów, które pojawią się w serialu, nie zabraknie pandemii COVID-19 i jej wpływu na życie w Nowym Jorku. "And Just Like That..." na razie nie ma daty premiery.

Seks w wielkim mieście jest dostępny na HBO GO

REKLAMA