Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Biały Lotos", "Jeszcze nigdy..." i inne premiery

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Ten tydzień w serialach będzie należeć m.in. do "Białego Lotosu" i 2. sezonu "Jeszcze nigdy...". Tymczasem na Apple TV+ startuje "Schmigadoon!", czyli hołd dla klasycznych musicali.

Ten tydzień zaczniemy od wizyty w Białym Lotosie, rajskim hotelu na Hawajach, gdzie tylko czasem może się zdarzyć morderstwo. Inne premiery to "Schmigadoon!", 2. sezon "Jeszcze nigdy...", a także "American Horror Stories" – przy czym to ostatnie na razie ominie Polskę.

Biały Lotos (nowość) – 12 lipca na HBO

"Biały Lotos" to satyra społeczna HBO z akcją osadzoną w ekskluzywnym kurorcie na Hawajach. W serialu poznamy grupkę gości hotelowych, którzy spędzają wakacje w raju. Okazuje się jednak, że nie tylko turyści czy zawsze uśmiechnięci pracownicy hotelu, ale także to na pozór idylliczne miejsce ma mroczne strony. Twórcą serialu jest Mike White ("Iluminacja"), w obsadzie znajdują się m.in. Connie Britton, Alexandra Daddario, Murray Bartlett i Jennifer Coolidge. Nasza recenzja tutaj.

Złap i ukręć łeb (nowość) – 13 lipca na HBO

"Złap i ukręć łeb" to nowy dokument HBO. Serial jest oparty na głośnym podcaście Ronana Farrowa o układzie, który miał na celu uciszenie ofiar i dziennikarzy opisujących jeden z największych skandali Hollywood – sprawę Harveya Weinsteina.

Jeszcze nigdy... (sezon 2) – 15 lipca na Netfliksie

"Jeszcze nigdy..." wraca z 2. sezonem, w którym Devi (Maitreyi Ramakrishnan), amerykańska nastolatka hinduskiego pochodzenia, przeżywa kolejne typowe dla swojego wieku wzloty i upadki w szkole, w domu i w grupce znajomych. Nie zabraknie kontynuacji wątku trójkąta miłosnego, a także nowych twarzy na ekranie – do obsady dołączą Tyler Alvarez, Megan Suri i Common.

American Horror Stories (nowość FX) – 15 lipca w USA

"American Horror Stories" to spin-off "American Horror Story", w każdym odcinku opowiadający inną przerażającą historię. W obsadzie znajdują się Matt Bomer, Billie Lourd, John Carroll Lynch, Aaron Tveit, Paris Jackson, Kaia Gerber, Madison Bailey, Virginia Gardner, a także Danny Trejo jako św. Mikołaj. Niestety, serial na razie nie ma polskiej daty premiery.

Schmigadoon! (nowość) – 16 lipca na Apple TV+

"Schmigadoon!" to komedia muzyczna z Cecily Strong i Keeganem-Michaelem Keyem w roli pary, która trafia do musicalowego miasteczka w stylu lat 40. W obsadzie są też m.in. Alan Cumming, Kristin Chenoweth, Jane Krakowski, Aaron Tveit, Dove Cameron, Ariana DeBose, Fred Armisen i Jaime Camil. Serial tworzą Cinco Paul i Ken Daurio ("Minionki").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Cudotwórcy (sezon 3) – premiera 14 lipca na HBO GO, zwiastun tutaj

· Good Trouble (sezon 3B) – premiera 14 lipca w USA, zwiastun tutaj

· The Outpost (sezon 3B) – premiera 15 lipca w USA

· Dr. Death (nowość Peacock) – premiera 15 lipca w USA, zwiastun tutaj

REKLAMA