Czy Kathryn Hahn wróci do MCU jako Agatha Harkness? "Nie możemy się już doczekać" – mówi szef Marvela

"WandaVision" (Fot. Marvel / Disney+)

Akademia Telewizyjna uhonorowała wczoraj nominacją do Emmy występ Kathryn Hahn w roli Agathy Harkness. Czy możemy liczyć, że postać z "WandaVision" pojawi się w filmach Marvela?

Agatha Harkness okazała się sprytną i podstępną przeciwniczką Wandy, a grająca ją Kathryn Hahn natychmiast podbiła serca widzów. W tym także członków Akademii Telewizyjnej – "WandaVision" zgarnęło wczoraj 23 nominacje do Emmy, a Hahn znalazła się w gronie najlepszych aktorek z miniseriali i filmów telewizyjnych. Czy zobaczymy ją jeszcze w tej roli?

Kathryn Hahn wróci do MCU jako Agatha Harkness?

O ile nie ma na razie żadnych informacji o kontynuacji serialu "WandaVision" (w przeciwieństwie do "Lokiego", który dziś dostał zamówienie na 2. sezon), nie oznacza to, że Agatha nie może powrócić w filmach. Jej możliwy powrót potwierdził szef Marvel Studios, Kevin Feige, w rozmowie z Rotten Tomatoes.

– Kiedyś. Wkrótce. Teraz zobaczycie Kathryn Hahn w filmie "Na noże 2", a potem może pojawi się też w innych rzeczach. Jeśli chodzi o MCU, nie możemy się już doczekać. Ujmijmy to w ten sposób – powiedział Feige.

WandaVision agatha harkness powrót MCU

"WandaVision" (Fot. Marvel/Disney+)

Potwierdzenie powrotu Agathy z ust samego Kevina Feige'a jest niespodziewane, biorąc pod uwagę jak wiele rzeczy utrzymywanych jest w Marvelu w ścisłej tajemnicy. Gdzie więc możemy wypatrywać Harkness? Najlepszym kandydatem jest "Doctor Strange in the Multiverse of Madness".

Film reżyserować będzie Sam Raimi, a w tytułowego Stephena Strange'a wciela się Benedict Cumberbatch. Wiadomo, że film będzie zawierał kontynuację wątków z serialu i pojawi się w nim Wanda Maximoff. Wątki wielu rzeczywistości pojawiają się także w serialu "Loki", dlatego wiele osób zakłada, że "Multiverse of Madness" będzie miał za zadanie rozwiązać sytuacje rozpoczęte w serialach Disney+. Wydaje się więc, że nie ma lepszego miejsca na ponowne pojawienie się Agathy.

REKLAMA