Gwiazdy "The Crown" wspominają niezręczną próbę. Trójkąt z Dianą i Camillą w wyjątkowo dziwnej odsłonie

"The Crown" (Fot. Netflix)

Emma Corrin i Josh O'Connor zbierają laury za swoje role w "The Crown" – włączając w to nominacje do tegorocznych Emmy. Granie królewskiej pary nie obyło się jednak bez niezręczności.

"The Crown" zdobyło w tym roku aż 24 nominacje do nagrody Emmy – w tym dla najlepszej aktorki i aktora w serialu dramatycznym. Wcześniej Emma Corrin (księżna Diana) i Josh O'Connor (książę Karol) triumfowali podczas Złotych Globów. Aktorzy mieli niełatwe zadanie, wcielając się w królewską parę – a w szczególności niezręczne okazało się kręcenie scen z serialową Camillą Parker Bowles (Emerald Fennell).

The Crown: Aktorzy wspominają dziwną próbę

Emma Corrin i Josh O'Connor wzięli udział w podcaście Entertainment Weeekly – The Awardist. Aktorzy wspominali specyficzną próbę do sceny w odcinku "Fairytaile" z 4. sezonu, w której świeżo zaręczona Diana i Camilla jadły razem lunch.

Na ekranie jest dziwnie i niezręcznie, ale jeszcze dziwniej było poza ekranem. W czasie prób reżyser Benjamin Caron poprosił Josha O'Connora – którego w ogóle nie ma w tej scenie w serialu – żeby siedział, nie odzywając się, pomiędzy Corrin i Fennell, podczas gdy one ćwiczyły swoje kwestie.

– Przynieśli mnóstwo deserów [z Marksa & Spencera], a my musieliśmy się nimi tak jakby wzajemnie karmić. Był tam Josh, a gra polegała na tym, że którakolwiek z nas czuła władzę w danym momencie podczas tej sceny, chwytała go za rękę. Mogłaś puścić, kiedy czułaś, że już straciłaś przewagę – powiedziała Corrin.

The Crown sezon 4 Diana Camilla

"The Crown" (Fot. Netflix)

Josh O'Connor dodał, że dla niego udział w tej dziwnej próbie też nie był łatwym zadaniem – również dlatego, że jego wzrok przyciągały desery.

– Naprawdę nie wiedziałem, jak się zachować. Myślałem sobie: "Czy jestem duchem Karola? Jestem tu w ogóle? Czy jestem Joshem? Nie mam pojęcia, co robię. Czy mogę zjeść któryś z deserów? Bo wyglądają pysznie" – śmiał się aktor.

Zdjęcia do 5. sezonu "The Crown" mają wystartować w lipcu. Elizabeth Debicki zastąpi Emmę Corrin w roli Diany. Starszego księcia Karola zagra Dominic West, zaś Olivia Williams wcieli się w  Camillę Parker Bowles.

Premiery nowych odcinków The Crown możemy spodziewać się w 2022 roku.

The Crown jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA