Co u Sereny van der Woodsen? Bohaterka "Plotkary" skończyła 30 lat i Blake Lively ma pomysł, co teraz robi

"Plotkara" (Fot. CW)

Na schodach Met siedzi nowe pokolenie uczniów  – jednak bohaterowie oryginalnej "Plotkary" nie dają o sobie zapomnieć. Serena właśnie skończyła 30 lat. Co teraz porabia?

Chociaż "Plotkara" powróciła jako reboot dzięki HBO Max, fani nie mają zamiaru zapomnieć o oryginale. Ostatnio rozgorzała dyskusja na temat hipotetycznej wersji czołówki, teraz viralem stało się zdjęcie paszportu Sereny (Blake Lively) – a to ze względu na jej wczorajsze urodziny. Czym mogłaby się teraz zajmować?

Plotkara: Serena van der Woodsen kończy 30 lat

W pierwszym odcinku 6. sezonu, zatytułowanym "Gone Maybe Gone", fani mieli okazję zerknąć na paszport Sereny. Jak widać, bohaterka urodziła się w Nowym Jorku 14 lipca 1991 roku, co oznacza, że właśnie skończyła 30 lat.

plotkara serena paszport

"Plotkara" (Fot. CW)

Co mogłaby teraz robić Serena? W wywiadzie z 2016 roku dla E! News Blake Lively zdradziła, jak jej zdaniem mogłoby wyglądać życie jej bohaterki.

– Ona jest prawdopodobnie na wakacjach. Pewnie żyje w Europie, robiąc coś niesamowitego. Nie utrzymuje kontaktu – powiedziała Lively.

Czy zobaczymy Blair i Serenę w reboocie? Joshua Safran, jeden z twórców oryginalnej "Plotkary" oraz showrunner nowej wersji, powiedział, że możemy liczyć na okazjonalne cameo kogoś z pierwowzoru, ale nie będzie to nikt z głównych bohaterów – najważniejsze są teraz nowe postacie. Reboot wystartował w USA 8 lipca na HBO Max. Serial na razie nie ma daty polskiej premiery.

REKLAMA