Jesteście ciekawi, kiedy zobaczymy 6. sezon "Lucyfera"? D.B. Woodside właśnie zażartował sobie z fanów

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Tego można się było spodziewać – ironiczny humor Lucyfera zaczął udzielać się pozostałym postaciom, nawet tak ułożonym jak Amenadiel. Zobaczcie, jak D.B. Woodside "zaspoilerował" 6. sezon.

Wyczekujecie każdego skrawka informacji o 6. sezonie "Lucyfera"? Choć prace na planie już się zakończyły, daty premiery wciąż nie znamy, a i o konkretne spoilery raczej trudno. Co właśnie wykorzystał serialowy Amenadiel.

Lucyfer sezon 6: D.B. Woodside trolluje fanów

Co prawda to D.B. Woodside, a nie jego bohater, żartuje z niecierpliwości fanów, ale trudno nie utożsamiać go z tym stoickim i zawsze prawym aniołem. Jednak aktor, w przeciwieństwie do Amenadiela, nie ma skrupułów i na pewno wywołał przyspieszone bicie serca u niejednego fana. Na swoim Twitterze umieścił zdjęcie Amenadiela trzymającego kartkę i podpisał go: "Data premiery 6. sezonu jest na tej małej karteczce". Oczywiście, kartka jest pusta.

D.B. Woodside równocześnie robi widzom "Lucyfera" przysługę: potwierdza tym samym, że nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Biorąc pod uwagę, że fani sprawnie wyłapują każdy najmniejszy przeciek, będą na pewno ostrożniejsi w podawaniu dalej niepotwierdzonej daty premiery serialu.

Lucyfer sezon 6: Czego możemy się spodziewać?

Twórcy serialu "Lucyfer" bardzo ogólnikowo zdradzają informacje o nadchodzącym sezonie. Te skrawki informacji pozwalają na ostrożne przewidywania, co czeka nas w 6. sezonie Lucyfera. Jedną z ciekawszych kwestii jest posiadanie przez Lucyfera (Tom Ellis) nowych mocy. Jak mówi showrunnerka Ildy Modrovich, to niekoniecznie jest to, czego Lucyfer oczekiwał:

– Co się stanie, gdy Lucyfer wejdzie w posiadanie czegoś, co sądził, że jest jego pragnieniem? On zawsze jest swoim największym wrogiem, dlatego to nie będzie prosta droga. Ujmijmy to w ten sposób.

Nic więc dziwnego, że fani niecierpliwie czekają na jakąkolwiek informację o premierze 6. sezonu Lucyfera.

Serial Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA