2. sezon "Euforii" będzie wyjątkowo brutalny dla Rue. Prace na planie trwają, a Zendaya zdradza spoilery

"Euforia" (Fot. HBO)

"Euforia" zaskakiwała widzów mocnymi wydarzeniami i kontrowersyjnymi scenami. Wszystko wskazuje na to, że 2. sezon utrzyma ten klimat – Zendaya zdradziła, co czeka Rue.

"Euforia" miała premierę ponad dwa lata temu. Serial to jedna z produkcji poszkodowanych przez pandemię koronawirusa, która opóźniła prace nad 2. sezonem. Zdjęcia zostały wznowione wiosną tego roku, a stacja w międzyczasie zaprezentowała dwa specjalne odcinki. Zendaya za swoją rolę otrzymała Emmy – ostatnio aktorka zdradziła, że Rue czekają kolejne kłopoty.

Euforia sezon 2 – Zendaya o tym, co czeka Rue

Zendaya obecnie promuje film "Kosmiczny mecz: Nowa era", w którym podkłada głos Loli. Jak doniosło na Twitterze AP Entertainment, aktorka miała także parę spoilerów dla fanów "Euforii". Wszystko wskazuje na to, że 2. sezon będzie niezwykle ciężki dla Rue.

– Trochę eksperymentujemy z różnymi tonami i bardziej zagłębiamy się we wszystkie postacie, zwłaszcza moją. I jest brutalnie. To będzie ciężki sezon. Jesteśmy mniej więcej w jednej trzeciej drogi i nawet nie dotarłam jeszcze do trudnych rzeczy. Pogadajcie ze mną za kilka miesięcy i zobaczymy, jak dobrze się czuję. To będzie bardzo wymagające, ale uważam, że Rue jest warta tej uwagi, bo moim zdaniem jest wyjątkową postacią – powiedziała aktorka.

Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Twórca serialu Sam Levinson liczy na jego premierę przed końcem 2021 roku. Przypomnijmy jego słowa z wywiadu dla IndieWire:

– I celem jest wypuścić odcinki w tym roku, więc mam nadzieję [że to się wydarzy] – powiedział.

Nowa "Euforia" to tylko część planu HBO na jesień. We wrześniu obejrzymy współczesne "Sceny z życia małżeńskiego", a później w tym roku planowany jest m.in. powrót "Sukcesji".

Euforia dostępna jest na HBO GO

REKLAMA