Są pierwsze zdjęcia z planu 4. sezonu "Obsesji Eve". Serialowa Villanelle w kolejnym obłędnym kostiumie

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Ruszyły zdjęcia do finałowego sezonu "Obsesji Eve". W sieci właśnie pojawiły się pierwsze fotki z planu, a na nich m.in. Jodie Comer w kolejnym zachwycającym stroju. Zobaczcie sami!

"Obsesja Eve" to jeden z seriali, które zostały poszkodowane w trakcie pandemii COVID-19. Stacja BBC America ogłosiła, że 4. sezon będzie finałowym – twórcy planują także spin-offy, na których temat trwają rozmowy. Ekipa kręci obecnie na plaży Margate w mieście Kent w Anglii – zobaczcie zdjęcia z planu!

Obsesja Eve sezon 4: Zobaczcie zdjęcia z planu

Jak donosi brytyjski tabloid "The Sun", finałowy sezon ma być kręcony w całej Europie, m.in. w Berlinie i Paryżu – ale zdjęcia do pierwszych odcinków powstają na plaży Margate w Anglii. Obecna na nich Jodie Comer wzbudziła zachwyt fanów, prezentując się w kombinezonie w paski. Na zdjęciach widoczna jest również Fiona Shaw, która w serialu gra Carolyn – czyżby miało dojść do współpracy zabójczyni z agentką?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jodie Comer (@jodescomer)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Killing Eve News (@killingevenews)

Finałowy sezon "Obsesji Eve", który będzie składać się z 8 odcinków, ma nową showrunnerkę i zarazem główną scenarzystkę. Laura Nel ("Sex Education", "Secret Diary of a Call Girl") zastąpiła Suzanne Heathcote ("Fear the Walking Dead"), która tworzyła 3. sezon. Nowe odcinki zobaczymy prawdopodobnie w 2022 roku.

Obsesja Eve jest dostępna na HBO GO

REKLAMA