Mr. Big wróci do byłej żony w nowym "Seksie w wielkim mieście"? Wyciekły zdjęcia Natashy z planu serialu

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

Jeśli zawsze kibicowaliście Carrie i Bigowi, nowy "Seks w wielkim mieście" może wam się nie spodobać. Wycieki z planu sugerują rozwód tej pary i powrót Natashy, dawnej żony Biga.

"Seks w wielkim mieście" powraca w nowej odsłonie, a prace nad 10-odcinkową serią limitowaną "And Just Like That...", będącą kontynuacją kultowego serialu, sponsorują codzienne wycieki z planu. Najprawdopodobniej poznamy w ten sposób nie tylko wszystkie kostiumy głównych bohaterek, ale też znaczną część fabuły.

Seks w wielkim mieście: Natasha powróci do serialu

Kilka dni temu miał miejsce wyciek scenariusza, z którego wynikało, że Carrie (Sarah Jessica Parker) i Mr. Big (Chris Noth) rozwiodą się. W scenie, która wyciekła, Carrie skarżyła się przyjaciołom na to, jak wygląda jej życie po rozstaniu, i sugerowała, że walczy ze swoim eks o pieniądze. "Czy teraz jestem tylko jedną z żon, którymi on się zajmował?" – pytała.

Ale na tym nie koniec jej problemów, bo oto na horyzoncie pojawiła się znów Natasha. Grająca ją Bridget Moynahan została dostrzeżona na planie – po sieci krążą zdjęcia, jest też fanowskie wideo.

Natasha po raz pierwszy pojawiła się w "Seksie w wielkim mieście" w 1999 roku, czyli w 2. sezonie, jako młodziutka żona Biga. Jej postać znikła z serialu już w 3. sezonie – na do widzenia Natasha nakrzyczała na Carrie, że przespała się z Bigiem, kiedy on wciąż był jej mężem.

And Just Like That – opis i obsada serialu HBO Max

W nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis ponownie wcielą się w postacie Carrie, Mirandy i Charlotte, których życie i przyjaźń są nawet bardziej skomplikowane po 50-tce niż po 30-tce. Nie zobaczymy już natomiast Kim Cattrall w roli Samanthy. Co się z nią stanie? Szef HBO sugeruje, że nie to, co myślimy – czasem przyjaźnie tak po prostu się kończą.

Oprócz trójki odtwórczyń głównych ról w "And Just Like That..." pojawią się m.in. Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson, Evan Handler, a także Sara Ramírez ("Chirurdzy") w roli Che Diaz, niebinarnej, queerowej postaci, która prowadzi popularny podcast, gdzie regularnie pojawia się Carrie.

Jak mówiła wcześniej Sarah Jessica Parker, nowa odsłona "Seksu w wielkim mieście" pokaże trójkę przyjaciółek w zmieniającym się współczesnym świecie. Wśród tematów, które pojawią się w serialu, nie zabraknie pandemii COVID-19 i jej wpływu na życie w Nowym Jorku. "And Just Like That..." na razie nie ma daty premiery.

Seks w wielkim mieście jest dostępny na HBO GO

REKLAMA