Gorące zdjęcie Martina Hendersona z "Virgin River" podbija internet. Wkrótce ruszają prace nad 4. sezonem

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Trwają przygotowania do rozpoczęcia zdjęć do 4. sezonu "Virgin River", a tymczasem na Instagramie zapanował szał. Gorące zdjęcie Martina Hendersona z planu serialu wzbudziło zachwyt fanów.

Chociaż Netflix nie potwierdził oficjalnego zamówienia 4. sezonu "Virgin River", zarówno twórcy jak i aktorzy dają do zrozumienia, że to tylko kwestia czasu. Ekipa w wywiadach chętnie opowiada o tym, co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach, m.in. jak potoczy się wątek Jacka i Mel. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiło się tymczasem zdjęcie, które wyjątkowo spodobało się fanom.

Virgin River – Martin Henderson wzbudza zachwyt

Na zdjęciu widnieją Martin Henderson (serialowy Jack) i Colin Lawrence (Preacher). Uwagę fanów przykuł zwłaszcza Henderson, który pochwalił się wyrzeźbionym ciałem. Przegląd fanowskich zachwytów znajdziecie w serwisie Country Living.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @virginriverseries

Nieoficjalnie wiadomo, że zdjęcia do nowych odcinków mają rozpocząć się w Kanadzie pod koniec lipca i potrwać do końca listopada. Tim Matheson, serialowy Doc, zasugerował w rozmowie z Radio Times, że ekipę też już dziwi brak oficjalnego ogłoszenia ze strony Netfliksa.

– Cóż, Netflix milczy na ten temat – po prostu waham się powiedzieć cokolwiek, co mogłoby ich zdenerwować. Z tego co rozumiem to [początek zdjęć] nastąpi już lada dzień – powiedział.

Co może czekać Doca w kolejnym sezonie? Wypadek Hope i pojawienie się jego wnuka z pewnością zajmą mu głowę.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA