Co dalej u Hope, Brady'ego i innych bohaterów "Virgin River"? Ekipa zdradza, co czeka widzów w 4. sezonie

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Nowe odcinki "Virgin River" wprowadziły niezłe zamieszenie. Zwroty akcji, trudne wybory i oskarżenia – jak bohaterowie poradzą sobie z ich konsekwencjami w 4. sezonie? Spoilery z finału!

"Virgin River" udowodniło, że w małym miasteczku jest miejsce na wielkie dramaty. W 3. sezonie popularnej produkcji Netfliksa poznaliśmy Brie (Zibby Allen), siostrę Jacka (Martin Henderson), Doc (Tim Matheson) musiał zmierzyć się z nieobecnością Hope (Annette O'Toole), nie mówiąc już podpaleniu domu ukochanego Mel (Alexandra Breckenridge) oraz aresztowaniu Brady'ego (Benjamin Hollingsworth). Co czeka mieszkańców Virgin River w 4. sezonie?

Showrunnerka serialu Sue Tenney i aktorzy zdradzili co nieco na temat dalszych losów postaci w rozmowie z TVLine. Jeśli jesteście ciekawi, co dalej u Mel i Jacka oraz czyje to dziecko, zajrzyjcie tutaj. Poniżej krótki przegląd pozostałych postaci.

Virgin River: Czy Brady postrzelił Jacka?

Benjamin Hollingsworth już przed premierą 3. sezonu przyznał, iż jest świadom tego, że to Brady jest głównym podejrzanym. W nowych odcinkach ten bohater nawiązał relację z siostrą Jacka i przysięgał, że to nie on postrzelił jej brata.

– Chciałbym wierzyć, że on tego nie zrobił, ale to dlatego, że go gram. Będąc z nim tak blisko, nie wierzę, że to ktoś, kto byłby zdolny do czegoś takiego, nieważne w jakiej jest kondycji psychicznej – powiedział.

virgin river sezon 4 Brady Brie

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Aktor odniósł się także do rodzącego się uczucia pomiędzy Bradym i Brie. Jak kobieta zareaguje na aresztowanie?

– Myślę, że ona chce mu wierzyć. On przyznał się do tego, że był tam w noc postrzału i że przebywał w więzieniu, naprawdę się przed nią otworzył. On powiedział: "Oto kim jestem". Powiedział, że nie ma nic do ukrycia, więc biorąc pod uwagę to wszystko, co się wydarzyło, ona pewnie się zastanawia: "Czy podjęłam złą decyzję? Czy tak źle oceniłam tego człowieka?" – skomentował Hollingsworth.

Virgin River sezon 4: Co dalej z Lizzie i Rickym?

Twórcy serialu nie byli także łaskawi dla fanów Lizzie (Sarah Dudgle) i Ricky'ego (Grayson Maxwell Gurnsey). Chłopak okłamał ukochaną w sprawie zaciągnięcia się do armii, a ona zaczęła brać pod uwagę powrót do swojego byłego. Co mówi na ten temat showrunnerka serialu?

– Ricky i Lizzie dojrzewają w różnym tempie, ale mamy nadzieję, że w pewnym momencie dotrą do tego samego miejsca. I to najlepszy sposób na opisanie tego związku – to kwestia tego, w jakim oni są momencie – skomentowała Tenney.

virgin river lizzie ricky co dalej

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Sue Tenney podkreśliła, że marzenia Ricky'ego o zaciągnięciu się nie były tak impulsywne, jak może się wydawać – to coś, o czym myślał od dziecka.

– To wydaje się impulsywne, ale tak nie jest. To coś, czego pragnął odkąd skończył 13 lat. Ricky był dokładnie taki w książkach. Przyszło mu to do głowy, gdy spotkał Jacka i Preachera. Zawsze podobało mu się wojsko, ale pragnie być taki jak Jack. Chce zostać bohaterem – wyjaśniła.

Virgin River sezon 4: Walka o życie Hope

Hope była nieobecna przez większą część sezonu – a gdy w końcu mogla powrócić do Virgin River, stała się ofiarą poważnego wypadku. Chociaż Doc nie wyobraża sobie bez niej życia, wszystko wskazuje na to, że stan kobiety szybko nie ulegnie poprawie. Czy to oznacza, że czeka nas kolejny pogrzeb?

Jak zdradziła wcześniej showrunnerka, brak Hope w tym sezonie wynikał z tego, że Annette O'Toole nie mogła przyjechać na plan serialu w czasie pandemii. Teraz Sue Tenney nie chciała powiedzieć, czy bohaterka przeżyje, ale zapewniła, że "chciałaby mieć Hope z powrotem".

virgin river sezon 4 hope czy przeżyje

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Virgin River: Czy Doc ma wnuka?

Jednym z najbardziej szokujących momentów w finale 3. sezonu "Virgin River" było pojawienie się w motelu nowego bohatera. Chłopak powiedział zaskoczonej Sue Ellen, że poszukuje swojego dziadka, którym podobno jest Doc. Jak wyznała Sue Tenney – doktor ma wiele sekretów, czekających na odkrycie.

– Nie mierzyliśmy się z przeszłością Doca. Poruszaliśmy tylko kwestię jego medycznej kariery. Otrzymacie odpowiedzi na wszystkie wasze pytania [na temat Doca] w 4. sezonie. To naprawdę ciekawy dodatek, kolejny "outsider" w Virgin River. Skrywa sekret, który zostanie wyjawiony, jeśli [serial dostanie zamówienie] na 4. sezon. To będzie interesujące. Warto czekać! – powiedziała showrunnerka.

Netflix oficjalnie nie ogłosił zamówienia na 4. sezon, ale nieoficjalnie wiadomo, że jest on w planach. Zdjęcia do nowych odcinków mają rozpocząć się w Kanadzie pod koniec lipca i potrwać do końca listopada.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA