Co nas czeka w drugiej części 5. sezonu "Riverdale"? Kosmici, ucieczka z więzienia i wiele więcej

"Riverdale" (Fot. CW)

"Riverdale" ma przerwę w emisji, ale twórcy dają do zrozumienia, że jest na co czekać. Stacja The CW ujawniła, czego możemy spodziewać się w 11. odcinku.

"Riverdale" powróciło na początku roku z 5. sezonem, w którym nastąpił przeskok w czasie. Minęło siedem lat (choć w serialu był i wciąż jest rok 2021), a bohaterowie powrócili do Riverdale po latach spędzonych poza miasteczkiem.

Riverdale sezon 5 – co wydarzy się w 11. odcinku?

Archie (KJ Apa), Veronica (Camila Mendes), Betty (Lili Reinhart) i Jughead (Cole Sprouse) odkryli, że Hiram Lodge doprowadził Riverdale do ruiny i postanowili zacząć działać. Jak to w "Riverdale", nie zabrakło morderstw oraz... kosmitów. A co na nas czeka w kolejnych odcinkach? Przerwa w emisji nastąpiła po prawdziwym cliffhangerze – wszystko wskazuje na to, że Jughead został uprowadzony przez przybyszów z kosmosu.

Jak donosi Comic Book, stacja The CW podzieliła się streszczeniem tego, co zobaczymy w drugiej połowie 5. sezonu. Najnowszy odcinek będzie nosić nazwę "Chapter Eighty-Seven: Strange Bedfellows", a oto jego oficjalny opis:

Po ucieczce z więzienia Hirama (Mark Consuelos) Archie (KJ Apa) prowadzi akcję w celu złapania pozostałych skazańców, którzy znaleźli się na wolności. Tabitha (Erinn Westbrook) zwraca się o pomoc do Betty (Lili Reinhart), gdy odkrywa zaginięcie Jugheada (Cole Sprouse). Kiedy Penelope (gościnnie Nathalie Boltt) ponownie pojawia się w życiu Cheryl (Madelaine Petsch), ta jest podejrzliwa wobec prawdziwych intencji matki. W obsadzie również Camila Mendes, Madchen Amick, Casey Cott, Charles Melton i Drew Ray Tanner. Tessa Blake jest reżyserką odcinka, scenariusz napisał Aaron Allen.

"Riverdale" ma już zamówienie na 6. sezon – zobaczymy go jesienią tego roku.

Riverdale sezon 5 – powrót 12 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA