Życie Devi to nie tylko romanse. Gwiazda "Jeszcze nigdy..." chce odkryć inne strony bohaterki w 3. sezonie

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

2. sezon "Jeszcze nigdy..." to prawdziwy miłosny galimatias. Maitreyi Ramakrishnan wie, że każdy lubi związkowe dramaty, jednak jak mówi – chciałaby odkryć inne strony Devi.

"Jeszcze nigdy..." w dużej mierze skupia się na perypetiach miłosnych Devi (Maitreyi Ramakrishnan). W 2. sezonie mieliśmy do czynienia z prawdziwym trójkątem miłosnym. Chociaż bohaterka w finałowym odcinku rozpoczęła związek z Paxtonem (Darren Barnet), aktorzy jasno dają do zrozumienia, że to dopiero początek miłosnych zawirowań. Tymczasem Maitreyi Ramakrishnan chciałaby odkryć inne strony życia swojej bohaterki.

Jeszcze nigdy sezon 3 – poznamy inne strony Devi?

Gwiazda serialu, Maitreyi Ramakrishnan rozmawiała z portalem Collider. Aktorka opowiedziała, w jaki sposób chciałaby rozwinąć wątek bohaterki – i nie miała na myśli strefy uczuciowej.

– Ona ma 15 lat i cały świat stoi przed nią otworem. Ma dużo do odkrycia. Myślę, że naprawdę fajnie byłoby zobaczyć więcej jej zainteresowań, dróg, na które wkracza, i spotkań z nowymi ludźmi. Jasne, każdy lubi dobre związkowe dramaty, ale jest jeszcze droga, jaką przebywa z przyjaciółmi. Sądzę, że to świetne aspekty [jej życia], jakie moglibyśmy przedstawić – powiedziała.

jeszcze nigdy devi

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Aktorka dodała, że nie jest w stanie przewidzieć, co takiego wymyśli Devi w potencjalnym 3. sezonie – bo tańca w kostiumie świerszcza też nie przewidziała. Przyznała jednak, że świetnie będzie ją zobaczyć dla odmiany w prawdziwym związku. Jak zapewniła, czuje prawdziwą więź z Devi i rozumie, przez co przechodzi jej bohaterka – ponieważ jako nastolatka miała podobne doświadczenia.

– Szczerze, najbardziej [ze wszystkiego w serialu] identyfikuję się się z historią Devi, zwłaszcza w 2. sezonie. Ona chce być dobrą osobą, ale ma swoje problemy. Stara się, ale to nie wychodzi. Nie chce nikogo skrzywdzić. To zdecydowanie coś, z czym mogłam się utożsamić, gdy byłam młodsza. A teraz generalnie zawsze staram się być idealna, nieważne, czy chodzi o pracę, czy o bycie perfekcyjnym członkiem rodziny lub przyjacielem. Gdy to nie wychodzi, czujesz presję i zaczynasz przesadnie się nad tym zastanawiać. Strasznie wariujesz, martwisz się, nie do końca rozumiesz, dlaczego coś ma miejsce, a na koniec się załamujesz – powiedziała.

Netflix nie zamówił jeszcze 3. sezonu "Jeszcze nigdy..." – jednak biorąc pod uwagę popularność produkcji oraz wypowiedzi aktorów, można założyć, że to jeszcze nie koniec historii Devi.

2. sezon Jeszcze nigdy... jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA