Czy Lucyfer będzie podróżował w czasie? Fani serialu mają nową teorię przed 6. sezonem

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Fani wzięli pod lupę zdjęcie, wrzucone przez Toma Ellisa na Instagramie. I wysnuli ciekawą teorię, w której Lucyfer cofnie się czasie w finałowym sezonie serialu Netfliksa.

Zasięg nowych mocy Lucyfera ciągle pozostaje nieznany. Zdjęcie z planu 6 sezonu "Lucyfera", które udostępnił Tom Ellis, według fanów zdradza, że jedną z nich będzie umiejętność podróży w czasie.

Lucyfer sezon 6 – czy czekają nas podróże w czasie?

Fanowskie teorie zebrał serwis Showbiz CheatSheet. Pierwszą podpowiedzią ma być samochód, o który opiera się diabeł. To DeLorean, który stał się wizytówka filmu "Powrót do przyszłości".

Co prawda w tle nie widzimy charakterystycznej wieży zegarowej, nigdzie nie widać też kondensatora strumieniowego. Za to tuż obok, na ulicy leży gazeta. Aktor nie zdradził co prawda nic w opisie zdjęcia, ale za to jego hasztagi już mogą sugerować ukryte na zdjęciu podpowiedzi: "zapowiedź", "sezon 6", "za kulisami".

Lucyfer – zobaczymy dzieciństwo Chloe Decker?

Z kolei w tle zdjęcia widzimy kino, w którym grają film "Althea: Queen of the Quarks". Z serialu wiemy, że mama Chloe, Penelope Decker, była gwiazdą kina science fiction. Teorię tą potwierdza dostrzeżony we Włoszech plakat filmowy, na którym widzimy Penelope w pełnym kostiumie.

Fani podejrzewają, że Lucyfer cofnie się do lat 80. To moment, w którym John Decker jeszcze żył, Penelope pracowała nad filmem, a wszystko to doskonale pamięta także Chloe. Trudno jednak powiedzieć, dlaczego Lucyfer zdecydowałby się cofnąć akurat do tej chwili.

Lucyfer sezon 6 podróż w czasie

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Czy będzie chciał ocalić Johna? A może odwiedziny w przeszłości będą wiązały się ze sprawą kryminalną? Użytkownicy Reddita sugerują także, że Lucyfer będzie szukał sposobu na uratowanie Daniela.

Na szczęście na odpowiedź nie będziemy musieli czekać długo – premiera 6. sezonu "Lucyfera" już 10 września. Zobaczyć możemy także zapowiedź nadchodzącego sezonu.

Lucyfer sezon 6 – premiera 10 września na Netflix

REKLAMA