Poznajcie nastoletnie córki Charlotte z "Seksu w wielkim mieście". Jedną z nich zagra aktorka z "Billions"

Fot. Instagram/SarahJessicaParker

W nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście" zobaczymy nie tylko znanych nam aktorów, ale i nowe twarze. Poznamy córki Charlotte – a w jedną z nich wcieli się aktorka znana z "Billions".

"Seks w wielkim mieście" powróci po latach w nowej odsłonie. "And Just Like That..." będzie kontynuacją kultowego serialu. Produkcja wywołuje szum w sieci, zwłaszcza za sprawą wycieków – najpierw scenariusza, a następnie nagrania i zdjęć z planu, na których widać  serialową Natashę (Bridget Moynahan). Ostatnio pojawiły się kolejne fotografie – a na nich nastoletnie córki Charlotte (Kristin Davis).

Seks w wielkim mieście: Poznajcie córkę Charlotte

Serwis Deadline poinformował, że HBO Max kręciło sceny do serialu koło Manhattan School of Music. Na zdjęciach widoczna była Kristin Davis oraz Evan Handler, jej serialowy mąż. Aktorom towarzyszyła znana z "Billions" oraz "Emergency" Alexa Swinton. Młoda aktorka zagra Rose, córkę tej pary, która teraz ma ok. 12-13 lat (Charlotte zaszła w ciążę w pierwszym z filmów). Widać również starszą z córek Charlotte, adoptowaną Lily, w którą wcieli się Cathy Ang.

Na planie zauważono również Cynthię Nixon (Miranda) i Davida Eigenberga (Steve) w towarzystwie aktora Nialla Cunninghama – co sugeruje, że zagra on nastoletniego syna pary, Brady'ego. Nie zabrakło także postaci Carrie (Sarah Jessica Parker), Wszyscy bohaterowie prawdopodobnie biorą udział w tym samym wydarzeniu.

W nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis ponownie wcielą się w postacie Carrie, Mirandy i Charlotte, których życie i przyjaźń są nawet bardziej skomplikowane po 50-tce niż po 30-tce. Nie zobaczymy już natomiast Kim Cattrall w roli Samanthy.

W serialu nie zabraknie tematu pandemii i jej wpływu na życie mieszkańców Nowego Jorku. Oprócz odtwórczyń głównych ról w "And Just Like That..." pojawią się także m.in. Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson, Evan Handler, a także Sara Ramírez ("Chirurdzy") w roli Che Diaz, niebinarnej, queerowej postaci, która prowadzi popularny podcast, gdzie regularnie pojawia się Carrie. Data premiery nie jest znana.

Seks w wielkim mieście jest dostępny na HBO GO

REKLAMA