Rozwód, śmierć i więzienie, czyli plotki na temat wątku Mr. Biga w powrocie "Seksu w wielkim mieście"

"Seks w wielkim mieście" (Fot. cortesy of Warner Bros.)

Powrót "Seksu w wielkim mieście" budzi istny szał w mediach. Pojawiają się spekulacje, wycieki – a wiele z nich dotyczy Mr. Biga. Co do tej pory mówią plotki na temat jego postaci?

Odkąd ogłoszono, że "Seks w wielkim mieście" powróci w formie limitowanego serialu "And Just Like That...", plotkarskie media prześcigają się w teoriach na temat tego, jak będzie wyglądać relacja Carrie (Sarah Jessica Parker) i Mr. Biga (Chris Noth). Wszystkie dotychczasowe domysły i doniesienia zebrał portal Showbiz CheatSheet.

Seks w wielkim mieście: Rozwód Carrie i Mr. Biga

Jedną z pierwszych plotek spowodował wyciek scenariusza, z którego wynikało, że Carrie i jej ukochany są po rozwodzie. W scenie bohaterka skarżyła się przyjaciołom, że musi walczyć o pieniądze i czuje się jak "jedna z wielu" porzuconych przez niego żon. Wszystko podsycił fakt, że na planie została zauważona Bridget Moynahan, czyli serialowa Natasha. Czyżby Mr. Big miał wrócić do poprzedniej partnerki?

Seks w wielkim mieście: Mr. Big w więzieniu lub martwy?

Niektórzy fani sugerują, że Mr. Big trafi za kratki – finansista miałby dopuścić się przestępstwa i mieć poważne problemy z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Inną z teorii jest to, że postać Chrisa Notha po prostu umrze. Na portalu Reddit pojawiła się plotka, że Big dostanie ataku serca w pierwszym odcinku "And Just Like That...". Pogrzeb mógłby tłumaczyć obecność Natashy oraz to, że na horyzoncie ponownie pojawił się drugi były chłopak Carrie – Aiden (John Corbett).

And Just Like That – opis i obsada serialu HBO Max

W nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis ponownie wcielą się w postacie Carrie, Mirandy i Charlotte, których życie i przyjaźń są nawet bardziej skomplikowane po 50-tce niż po 30-tce. Nie zobaczymy już natomiast Kim Cattrall w roli Samanthy.

Oprócz trójki odtwórczyń głównych ról w "And Just Like That..." pojawią się m.in. Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson, Evan Handler, a także Sara Ramírez ("Chirurdzy") w roli Che Diaz, niebinarnej, queerowej postaci, która prowadzi popularny podcast, gdzie regularnie pojawia się Carrie.

Seks w wielkim mieście jest dostępny na HBO GO

REKLAMA