Butcher i Hughie kłócą się w kilku językach. Zobaczcie montaż z "The Boys" i reakcje serialowych aktorów

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Producenci "The Boys", chcąc osłodzić nam czekanie na 3. sezon, stworzyli krótką kompilację, w której możemy posłuchać Butchera i Hughiego, kłócących się w kilku językach.

Kompilację możemy znaleźć na Twitterze "The Boys", gdzie podpisana została: "Oto Hughie i jego mały wybuch we wszystkich językach. Nie ma za co".

The Boys: Jak brzmi Hughie w różnych językach?

Posłuchać możemy wersji angielskiej oraz dubbingowej w czterech językach: czeskim, portugalskim, włoskim i hiszpańskim. Dlaczego nie ma w tym zestawieniu Polski? Bardzo rzadko używamy dubbingu w serialach aktorskich, zamiast niego wstawiając lektora – i taka opcja jest dostępna w serwisie Amazon Prime Video. Tymczasem z wielu miejscach za granicą dubbing w takich serialach jest normą i to właśnie te wersje wykorzystano w montażu:

Na montaż zareagowali aktorzy. Jack Quaid, czyli serialowy Hughie, napisał: "Ech... nie podoba mi się to określenie" – zapewne odnosząc się do "małego wybuchu", jakim opisano zachowanie jego bohatera w tej scenie.

Wideo skomentowała też inna gwiazda serialu, Antony Starr, wcielający się w Ojczyznosława. Zostawił charakterystyczny dla swojej postaci, złowrogi śmiech:

The Boys: Kiedy premiera 3. sezonu serialu?

Data premiery 3. sezonu "The Boys" jeszcze nie jest znana. Wiemy jednak, że możemy się w nim spodziewać nowej postaci Soldier Boya, w którą wcieli się Jensen Ackles ("Supernatural"). W serialu pojawić się ma także Laurie Holden ("The Americans", "The Walking Dead").

The Boys jest dostępne na Amazon Prime Video

REKLAMA