Jak odmłodzono Marka Hamilla w "The Mandalorian"? Disney odsłania kulisy – zobaczcie zdjęcia z planu

"The Mandalorian" (Fot. Disney+)

Nikt nie spodziewał się zobaczyć ponownie Luke'a Skywalkera na ekranie. Mark Hamill pojawił się niespodziewanie w finale "The Mandalorian", a Disney w sierpniu pokaże dokument zza kulis.

Podobnie jak w przypadku 1. sezonu "The Mandalorian", także teraz będziemy mogli obejrzeć, jak wyglądały prace na planie 2. sezonu serialu. Największe emocje wywołuje scena z finału i Mark Hamill, odmłodzony do roli Luke'a Skywalkera. Za własne próby odmładzania Marka Hamilla wzięli się także internauci, a jeden z nich zrobił to tak dobrze, że został zatrudniony przy pracy nad 3. sezonem.

The Mandalorian: Jak odmłodzono Marka Hamilla?

Nie było tajemnicą, że Mark Hamill pojawił się na planie serialu "The Mandalorian" osobiście. Nie było jednak wiadomo, jak duży był jego udział w kręceniu scen z małym Grogu. Disney w zapowiedzi premier na sierpień umieścił dwa krótkie ujęcia z "Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian", w których widzimy Marka Hamilla trzymającego Grogu na rękach, ewidentnie w trakcie kręcenia sceny.

Istnieje więc bardzo duża szansa, że będziemy mogli się dowiedzieć dużo więcej o procesie odmłodzenia Marka Hamilla do roli Luke'a Skywalkera.

Mark-Hamill-The-Mandalorian-sezon-2

Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian (Disney+)

Baby-Yoda-Grogu-The-Mandalorian-sezon-2

Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian (Disney+)

Dokument na temat 1. sezonu podzielony był na 8 krótkich odcinków. Możemy się więc spodziewać, że sezon 2 dokumentu o "The Mandalorian" będzie miał podobną strukturę. A jeden z tych odcinków może zostać w całości poświęcony finałowej scenie z udziałem Marka Hamilla.

Premiera "Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian" odbędzie się 25 sierpnia na Disney+.

REKLAMA