To nie Brady postrzelił Jacka w finale 2. sezonu "Virgin River"? Fani mają nowego podejrzanego – i nową teorię

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Jedną z tajemnic "Virgin River" jest to, kto postrzelił Jacka w finale 2. sezonu. Głównym podejrzanym jest Brady, jednak fani mają kolejną teorię i wytypowali nowego sprawcę.

"Virgin River" powróciło w zeszłym miesiącu z 3. sezonem. I tym razem nie brakowało zwrotów akcji i cliffahangerów, m.in. szokujących wieści o ciąży Mel (Alexandra Breckenridge). Chociaż kolejny sezon nie został oficjalnie zamówiony, zarówno obsada, jak i twórcy chętnie opowiadają, co czeka bohaterów. Nie brakuje także fanowskich teorii – według najnowszej, to nie Brady (Benjamin Hollingsworth) postrzelił Jacka w finale 2. sezonu.

Virgin River: Czy to Mike postrzelił Jacka?

W finale 2. sezonu Jack (Martin Henderson) został postrzelony przez nieznanego sprawcę. W najnowszej serii widzowie zobaczyli, jak za przestępstwo zostaje aresztowany Brady, kolega Jacka z wojska i główny "niegrzeczny chłopiec" w serialu. Fani nie są jednak przekonani co do winy tego bohatera. Jak donosi Express, popularność zdobywa teoria, że to Mike (Marco Grazzini) jest winny.

Jeden z fanów dodał na Instagramie kadr z 3. sezonu, na którym Brady i Mike ze sobą rozmawiają. Mężczyźni kłócili się o to, kto postrzelił Jacka, a następnie doszło między nimi do bójki. Marco Grazzini odniósł się do teorii oraz – co ciekawe – dodał parę słów od siebie. "Więc to potencjalny strzelec i jeszcze możliwy tata dzieciaków? Mike to najlepszy kumpel, jakiego można chcieć" – napisał aktor, a fandom wysunął kolejne domysły. Czy Mike może być ojcem bliźniaków Charmaine?

vergin river grazzini

(Via Express)

Martin Henderson powiedział niedawno, że wie, kto jest sprawcą i obiecał, że my również się tego dowiemy – najprawdopodobniej w nadchodzącym sezonie:

– Byłoby niesprawiedliwym wobec publiczności, gdyby nie uzyskali odpowiedzi. To by było trochę tandetne, ciągnąć to, a potem trzymać to w tajemnicy. Musi być rozwiązanie i oczywiście to jeszcze bardziej komplikuje jego [Jacka] relacje z Bradym – miło będzie zobaczyć, jak niektóre z tych spraw zostaną wyjaśnione i być może doprowadzą do swego rodzaju uzdrowienia – wypowiedział się Henderson.

Netflix wciąż milczy w sprawie zamówienia kolejnego sezonu. Nieoficjalnie, zdjęcia do nowych odcinków miały rozpocząć się pod koniec lipca.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA