Carrie i Mr. Big w objęciach. Aktorzy podzielili się zdjęciami zza kulis nowego "Seksu w wielkim mieście"

"Seks w wielkim mieście" (Fot. courtesy of HBO)

Rozwiodą się, Mr. Big umrze, a może... będą żyli długo i szczęśliwie? Sarah Jessica Parker i Chris Noth pokazali wspólne zdjęcia zza kulis "Seksu w wielkim mieście".

"Seks w wielkim mieście" powraca w formie 10-odcinkowego serialu limitowanego "And Just Like That...", który pokaże HBO Max. Każdy dzień na planie zdjęciowym oznacza nowe fotki i spekulacje w sieci – tym razem napięcie podkręcili Sarah Jessica Parker i Chris Noth, czyli serialowi Carrie i Mr. Big.

Seks w wielkim mieście: Carrie i Mr. Big znów razem

Aktorzy podzielili się na Instagramie zdjęciami zza kulis, na których są razem i wszystko wskazuje na to, że między nimi będzie dobrze. "Znów razem!" – napisał krótko Noth. Z kolei Parker dodała: "Ta dwójka. Założę się, że nie pójdą dziś spać wcześnie". Us Weekly zauważa pewien znaczący szczegół: obrączkę na palcu Biga.

Wcześniej w tym tygodniu parę na planie sfotografowali paparazzi i sprawy wyglądały zupełnie inaczej. Carrie i Big ubrani byli bardzo formalnie, w ciemne kolory, nie wyglądali na zbyt szczęśliwych i nie mieli obrączek.

Spekulacji na temat tego, co czeka Carrie i Biga w nowym "Seksie w wielkim mieście", jest mnóstwo. Na podstawie wcześniejszego wycieku scenariusza oraz pojawienia się na planie Bridget Moynahan, czyli serialowej Natashy, fani obstawiają rozwód. Są też teorie, że Mr. Big umrze na zawał (nieoficjalnie – taki był plan na trzeci film z serii) albo pójdzie do więzienia za przestępstwa finansowe.

And Just Like That: Opis i obsada serialu HBO Max

W nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis ponownie wcielą się w postacie Carrie, Mirandy i Charlotte, których życie i przyjaźń są nawet bardziej skomplikowane po 50-tce niż po 30-tce. Nie zobaczymy już natomiast Kim Cattrall w roli Samanthy.

Oprócz trójki odtwórczyń głównych ról w "And Just Like That..." pojawią się m.in. Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson, Evan Handler, a także Sara Ramírez ("Chirurdzy") w roli Che Diaz, niebinarnej, queerowej postaci, która prowadzi popularny podcast, gdzie regularnie pojawia się Carrie.

Seks w wielkim mieście jest dostępny na HBO GO

REKLAMA