Ruszyły zdjęcia do 18. sezonu "Chirurgów", na ekran wróci matka Meredith. Czy to już będzie koniec serialu?

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Ellen Pompeo poinformowała na Instagramie, że właśnie wystartowały zdjęcia do 18. sezonu "Chirurgów". A fani zadają jedno pytanie: czy to już będzie sezon finałowy?

"Chirurdzy" wrócili znów do pracy po letniej przerwie. Wczoraj rozpoczęły się zdjęcia do 18. sezonu medycznego tasiemca, o czym poinformowała fanów na Instagramie Ellen Pompeo, odtwórczyni roli Meredith Grey.

Chirurdzy – rozpoczęły się zdjęcia do 18. sezonu

Aktorka wrzuciła na Instastories krótki filmik z charakteryzacji do roli, podpisując go: "Zgadnijcie, co to za pora? #ChirurdzySezon18". Screena możecie zobaczyć poniżej. Jednocześnie pojawiły się nowe informacje o nadchodzącym sezonie.

Jak donosi Deadline, w planowanej na 30 września premierze 18. sezonu "Chirurgów" powróci Kate Burton jako dr Ellis Grey, nieżyjąca matka Meredith. Aktorka ma się pojawić w więcej niż jednym odcinku, przy czym nie wiadomo, w jaki sposób jej postać zostanie wpleciona do fabuły (sekwencje plażowe chyba już odpadają). Ellis zmarła w 3. sezonie po ciężkiej chorobie, a ostatnio widzieliśmy ją we śnie Mer w odcinku "Blood and Water" z 15. serii, wyemitowanym w 2019 roku.

chirurdzy sezon 18 ellen pompeo

Fot. Instagram/Ellen Pompeo

Choć szefowie telewizji ABC nie odpowiadają na pytanie, czy 18. sezon "Chirurgów" będzie już finałowy, takich spekulacji jest w sieci mnóstwo. TVLine zauważa, że to wciąż jest najchętniej oglądany serial dramatyczny tej stacji. Anonimowe źródła serwisu mówią, że ABC liczy na przynajmniej jeszcze jeden sezon.

Z drugiej strony po tym sezonie kończą się kontrakty głównej obsady – Ellen Pompeo, Chandry Wilson i Jamesa Pickensa Jr. Jednocześnie Pompeo coraz częściej sugeruje w wywiadach, że chętnie już by kończyła przygodę z "Chirurgami" i zajęła się czymś innym. Ostatnio przyznała, że w ogóle nie zależy jej na dalszej karierze aktorskiej i widzi swoją przyszłość raczej w biznesie.

Chirurdzy sezon 18 – premiera w USA 30 września

REKLAMA