Lesley-Ann Brandt pokazała gorące zdjęcie zza kulis 6. sezonu "Lucyfera". Maze całuje Ewę w środku akcji

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Maze i Ewa wróciły do siebie w 5. sezonie "Lucyfera", a sezon finałowy pozwoli na rozwinięcie tej relacji. Lesley-Ann Brandt podzieliła się z fanami romantycznym zdjęciem z planu.

6. sezon "Lucyfera" przyniesie nam odpowiedź, co czeka Mazikeen, demona z duszą. Jest to jedna z najciekawszych postaci, która być może będzie musiała zawalczyć o miłość Ewy (Inbar Lavi) – fani podejrzewają, że w finałowym sezonie może pojawić się Adam, mąż Ewy.

Lucyfer sezon 6 – Maze i Ewa na zdjęciu zza kulis

Jednak zanim to nastąpi, bohaterki czerpią z życia garściami. I trzeba przyznać, że miejsce i czas na urocze pocałunki idealnie oddaje charakter obu postaci. Lesley-Ann Brandt podpisała zdjęcie słowami: "Zdecydowanie niegotowa".

Najprawdopodobniej podpis odnosi się do szkolenia Ewy. Zdjęcia przedstawia bowiem wielozadaniową Maze, która całuje swoją dziewczynę, rozmawia przez telefon i – jakby przy okazji – przytrzymuje butem złapanego faceta. Dosłownie stając mu na głowie. Jeden z twitterowiczów zareagował komentarzem: "Temu mężczyźnie spełniły się marzenia!".

Zwiastun 6. sezonu "Lucyfera" zapowiada nadchodzącą apokalipsę oraz – co nie jest zaskakujące – zupełnie nieprzygotowanego do roli Boga Lucyfera (Tom Ellis). Zapowiada także śledztwo na temat śmierci samego Lucyfera, które będzie prowadził nowy członek policyjnego zespołu, Carol Corbett (Scott Porter z "Friday Night Lights"). Nie zabraknie również animowanej wersji historii uroczego diabła.

Lucyfer sezon 6 – premiera 10 września na Netflix

REKLAMA