W 6. sezonie "Lucyfera" czeka nas zaskakujący powrót. Pojawi się też tajemniczy nowy bohater

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

6. sezon "Lucyfera" wzbudza coraz większe emocje, a twórcy umiejętnie je podsycają, zapowiadając ekscytujące spotkania z dawno niewidzianymi bohaterami. I jednym całkowicie nowym.

W serialu "Lucyfer" przewinęło się wiele trzecioplanowych postaci, które były pretekstem do rozwijania relacji Lucyfer - Chloe. Jednak jedną z najważniejszych był Jimmy Barnes (John Pankow), producent muzyczny z pilota serialu, dzięki któremu skrzyżowały się ścieżki diabła i pani detektyw. Jak podaje TVLine, teraz ta postać wróci i odegra istotną rolę w jednym z pierwszych odcinków nowej serii.

Lucyfer sezon 6: Jimmy Barnes powróci do serialu

Jak pamiętacie, "Lucyfer" zaczyna się od zamordowania przyjaciółki diabła, piosenkarki Delilah (AnnaLynne McCord). To właśnie chęć ukarania mordercy sprawia, że Lucyfer (Tom Ellis) miesza się w policyjne śledztwo i zostaje konsultantem Chloe (Lauren German). Mordercą okazuje się właśnie Barnes, który zlecił zamordowanie gwiazdy, aby zwiększyć sprzedaż jej płyt.

Barnes ma powrócić w 6. sezonie "Lucyfera", jednak nie wiadomo jaką rolę przyjdzie mu odegrać. I czy będzie miał on związek z nową, boską rolą Lucyfera. Kolejną znaną twarzą w tym sezonie ma być oficer Diggs (Matt Corby), policjant, który w 1. odcinku zatrzymał Lucyfera za zbyt szybką jazdę.

lucyfer sezon 6 Lucyfer sezon 6 oficer Diggs Adam Barnes

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Lucyfer sezon 6: Kim jest tajemniczy nowy bohater?

Twórcy serialu, Ildy Modrovich i Joe Henderson, od początku zapowiadają również, że możemy się spodziewać nowej, zaskakującej postaci. Oczywiście, nie zdradzono, kim ten bohater może być. Wiadomo jednak, że był w serialu wielokrotnie wspominany. Nic więc dziwnego, że podejrzenie padło na Adama, męża Ewy.

Pojawiał się on wielokrotnie w rozmowach pomiędzy Ewą a Lucyferem – a ponieważ Ewa wróciła w 5. sezonie do serialu, wydaje się on najbardziej naturalnym wyborem. Ewa jest obecna także na promocyjnych zdjęciach z 6. sezonu.

Lucyfer sezon 6 – premiera 10 września na Netflix

REKLAMA