"The Crown" – zdjęcia z 5. sezonu. Elizabeth Debicki i Dominic West jako "nowi" księżna Diana i książę Karol

"The Crown" (Fot. Netflix)

Netflix prezentuje kolejne oficjalne zdjęcia z 5. sezonu "The Crown". Zobaczcie, jak wyglądają Elizabeth Debicki i Dominic West jako starsze wersje księżnej Diany i księcia Karola.

Zdjęcia do 5. sezonu "The Crown" się rozpoczęły, a Netflix dzieli się kolejnymi fotkami nowych wersji dobrze znanych bohaterów. Ostatnio zobaczyliśmy, jak wygląda Imelda Staunton jako królowa Elżbieta, teraz mamy kolejną dwójkę.

The Crown sezon 5 – zdjęcia. Nowi Diana i Karol

Elizabeth Debicki ("Nocny recepcjonista") i Dominic West ("The Affair") od nowego sezonu przejmują role księżnej Diany i księcia Karola. W 4. sezonie ten duet grali Emma Corrin i Josh O'Connor – oboje zostali uhonorowani nominacjami do nagród Emmy, a wcześniej odgrywany przez nich wątek trudnego małżeństwa w obrębie rodziny królewskiej zdołał wzbudzić mnóstwo kontrowersji i nawet doprowadzić do pytania, czy Netflix nie powinien przypadkiem ostrzegać o zawartości fikcji w serialu. W nowej serii zobaczymy ciąg dalszy, włącznie z tragiczną śmiercią Diany.

W 5. sezonie "The Crown" zmieni się cała główna obsada serialu. Lesley Manville ("Mum") będzie grać księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") wcieli się w postać księcia Filipa. W obsadzie jest również m.in. Olivia Williams ("Odpowiednik") jako Camilla Parker-Bowles i Jonny Lee Miller ("Elementary") jako premier John Major.

Netflix na razie nie podał choćby przybliżonej daty premiery nowych odcinków, ale wszystko wskazuje na to, że zobaczymy je dopiero w 2022 roku.

The Crown jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA