Bohaterowie "Lucyfera" dostali własne plakaty na 6. sezon. I wszystkie zapowiadają pożegnanie z serialem

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Netflix nie zwalnia z kampanią promująca finałowy sezon "Lucyfera". Wszystko wskazuje na to, że ulubiony diabeł dostanie godne pożegnanie.

Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć główny plakat "Lucyfera", na którym zebrana była cała ekipa serialu. Teraz Netflix wypuścił plakaty koncentrujące się na każdym bohaterze z osobna.

Lucyfer sezon 6: Plakaty z bohaterami serialu

Swój plakat dostali wszyscy bohaterowie, którzy w ciągu ostatnich 5. sezonów dostali rozbudowany wątek. Poza oczywistym Lucyferem (Tom Ellis) swój plakat dostali także Chloe (Lauren German), Amenadiel (D.B. Woodside), Mazikeen (Lesley-Ann Brandt), Dan Espinoza (Kevin Alejandro), Linda Martin (Rachael Harris) i
Ella Lopez (Aimee Garcia).

6. sezon "Lucyfera" jest równocześnie finałowym sezonem serialu. Jak zapowiedziała showrunnerka serialu, Ildy Modrovich, w rozmowie z Collider, ostatni sezon będzie dużo bardziej intymny:

– Sezon 6, częściowo z powodu COVID-a, stał się o wiele bardziej intymny. Ale również wiedzieliśmy, że zrobiliśmy efektowny sezon 5B, z dużą ilością spektaklu, nie chcieliśmy więc tego przebijać za pomocą pustej akcji. Tak więc znaleźliśmy bardziej intymną historię dla wszystkich naszych bohaterów, coś dużo bardziej emocjonalnego. Nie musieliśmy szukać daleko – po prostu zagłębiliśmy się bardziej w nich wszystkich – powiedziała Modrovich.

Lucyfer sezon 6 – premiera 10 września na Netflix

Lucyfer sezon 6 plakat Tom Ellis Lucyfer

Lucyfer sezon 6 plakat Lauren German Chloe

Lucyfer sezon 6 plakat D.B. Woodside Amenadiel

Lucyfer sezon 6 plakat Lesley-Ann Brandt Mazikeen

Lucyfer sezon 6 plakat Kevin Alejandro Dan Espinoza

Lucyfer sezon 6 plakat Rachael Harris Linda Martin

Lucyfer sezon 6 plakat Aimee Garcia Ella Lopez

REKLAMA