Zmarły mąż Mel pojawi się w 4. sezonie "Virgin River"? Aktor zasugerował, że jeszcze go zobaczymy

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Zanim Mel poznała Jacka, w jej życiu był inny mężczyzna. Marka, jej zmarłego męża, poznaliśmy dzięki retrospekcjom – grający go aktor zasugerował, że jeszcze pojawi się w "Virgin River". 

W finale 3. sezonu "Virgin River" okazało się, że Mel (Alexandra Breckenridge) jest w upragnionej ciąży, co było prawdziwym szokiem dla Jacka (Martin Henderson). Dodatkowo, nie wiadomo, czy ojcem jest on czy zmarły mąż bohaterki. Marka (Daniel Gillies) poznaliśmy za pomocą retrospekcji, które pokazały, jak ciężką próbą dla jego małżeństwa z Mel było staranie się o dziecko oraz narodziny martwej córeczki. Daniel Gillies zasugerował, że jeszcze go zobaczymy.

Virgin River sezon 4 – zmarły mąż Mel powróci?

Aktor udzielił wywiadu dla "Mr Warburton Magazine" (via Express). Nie zabrakło pytania, czy zobaczymy go jeszcze w "Virgin River".

– Oto, co powiem, a będzie nieco enigmatycznie: dobrą rzeczą w byciu zmarłym mężem jest to, że możesz pojawić się w dowolnym momencie. I na tym zakończę – powiedział.

virgin river sezon 4 mark netflix

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Czy to oznacza, że dowiemy się jeszcze więcej o przeszłości Mel? I czyje dziecko nosi? Alexandra Breckenridge powiedziała, że już wie, kto jest ojcem. Showrunnerka Sue Tenney z kolei nie zdradza wiele. "Dowiecie się przed końcem 4. sezonu" – skomentowała. Jeśli ojcem jest Mark, to dla Jacka będzie to naprawdę ciężka próba. Przypomnijmy, co na ten temat mówiła Breckenridge:

 – To by było niezmiernie trudne. Byłoby to ogromne wyzwanie, zwłaszcza dla Jacka. Jeśli zostanie, jeśli jest tak oddany Mel, będzie naprawdę ciężko mieć dziecko, które jest dzieckiem jej zmarłego męża. Ona prosi o bardzo wiele – powiedziała.

Netflix Life zasugerowało, że nowe odcinki "Virgin River" zobaczymy prawdopodobnie już w maju 2022 roku. Netflix wciąż milczy, ale według nieoficjalnych doniesień zdjęcia do 4. sezonu "Virgin River" miały rozpocząć się w Vancouver w Kanadzie 28 lipca.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA