Kto jest ojcem dziecka Mel? Alexandra Breckenridge to wie – i mówi, co chce zobaczyć dalej w "Virgin River"

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Finał 3. sezonu "Virgin River" pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Alexandra Breckenridge powiedziała, że zna odpowiedź na kluczowe z nich i ma pewne oczekiwania co do 4. sezonu.

W finale 3. sezonu "Virgin River" Mel (Alexandra Breckenridge) zrzuciła na Jacka (Martin Henderson) prawdziwą bombę i wyznała, że jest w ciąży. Dodatkowo, nie wiadomo, czy ojcem jest on czy zmarły mąż bohaterki. Nowy wątek zaskoczył nawet odtwórców głównych ról. Kto jest ojcem dziecka Mel? Alexandra Breckenridge powiedziała, że poznała już odpowiedź na to pytanie.

Virgin River sezon 4: Gwiazda wie, kto jest ojcem

Jak podaje serwis Showbiz Cheat Sheet, gwiazda "Virgin River" doskonale wie, kto jest ojcem dziecka – jednak nie ma zamiaru psuć fanom zabawy i dodała, że sama jest naprawdę podekscytowana tym wątkiem.

– Z jej historią, problemami z płodnością, utratą dziecka na tak późnym etapie ciąży, nie wiadomo, czy ona będzie w stanie [poradzić sobie z ciążą]. W książkach tak jest, ale w serialu wiele rzeczy się różni. Ale chciałabym zobaczyć jej przygodę z macierzyństwem – powiedziała w rozmowie z US Weekly.

Virgin River sezon 4 Mel ciąża

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Kiedy widzowie poznają odpowiedź na to pytanie? Showrunnerka Sue Tenney nie chce zdradzać za wiele. "Dowiecie się przed końcem 4. sezonu" – skomentowała. Wiadomo jednak, że docelowo w planach jest ślub Jacka i Mel. Czy to oznacza, że zakochani przetrwają kolejną ciężką próbę? Przypomnijmy słowa showrunnerki:

– W przypadku Jacka i Mel, ich miłość jest niepodważalna. Oboje niosą bagaż z przeszłości. No, niekoniecznie jest to bagaż, ale ich przeszłość zawsze powoduje komplikacje w teraźniejszości. Wszyscy wierzymy we wzajemną miłość Mel i Jacka, ale wiemy też, jak duża jest to komplikacja – powiedziała w rozmowie z TVInsider.

Chociaż Netflix milczy w sprawie 4. sezonu, to według  Netflix Life nowe odcinki zobaczyć prawdopodobnie już w maju 2022 roku. Nieoficjalnie wiadomo, że zdjęcia do 4. sezonu "Virgin River" miały rozpocząć się w Vancouver w Kanadzie 28 lipca, a zakończenie prac na planie przewidziane jest na koniec listopada tego roku.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA