Ile jeszcze będziemy czekać na 3. sezon "Sukcesji"? HBO podało miesiąc premiery nowych odcinków

"Sukcesja" (Fot. HBO)

Za chwilę miną dwa lata, odkąd po raz ostatni widzieliśmy na ekranie koszmarną rodzinę Royów. Kiedy premiera 3. sezonu "Sukcesji"? HBO podało, ile jeszcze będziemy czekać.

"Sukcesja" powraca na nasze ekrany – i to już wkrótce. HBO wrzuciło dziś na Twittera zdjęcie nestora rodu Logana Roya (Brian Cox) z jednym tylko słowem w podpisie: "październik". Co oznacza, że na nowe odcinki, które były kręcone w czasie pandemii, będziemy jeszcze czekać ok. dwóch miesięcy.

Sukcesja – o czym będzie 3. sezon serialu HBO?

Zwiastuna 3. sezonu "Sukcesji" na razie wciąż nie ma, ale w lipcu pojawił się teaser zapowiadający wojnę Royów. W nowych odcinkach zobaczymy, jak Logan, po ataku ze strony Kendalla (Jeremy Strong), walczy, by zabezpieczyć sojusze rodzinne, polityczne i finansowe, podczas gdy zaciekła wojna korporacyjna grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową.

Do obsady dołączyło kilka nowych osób. Alexander Skarsgård zagra rolę Lukasa Matssona, odnoszącego sukcesy i mającego skłonności do konfrontacji prezesa firmy z branży IT. Adrien Brody wcieli się w postać Josha Aaronsona, miliardera i aktywisty, który odegra kluczową rolę w walce o Waystar. Hope Davis ("Your Honor") zagra Sandi Furness, córkę Sandy'ego Furnessa (Larry Pine), rywala Logana.

W serialu pojawią się także Sanaa Lathan ("The Affair") jako Lisa Arthur, nowojorska prawniczka z koneksjami; Linda Emond ("Lodge 49", "Madam Secretary") jako starsza doradczyni w Białym Domu; oraz koreańska wokalistka i aktorka Jihae w roli wpływowej konsultantki PR. Awans do stałej obsady otrzymali Justine Lupe (serialowa Willa), David Rasche (Karl Muller, CFO firmy Waystar) i Fisher Stevens (Hugo Baker, spec Waystar od zarządzania kryzysowego).

W czasie przerwy w emisji serialu wyszło również na jaw, jakie są plany jego twórcy Jessego Armstronga, jeśli chodzi o długość całości. Georgia Pritchett, scenarzystka i producentka hitu HBO, powiedziała, że ekipa już widzi dobre zakończenie na horyzoncie, a cała "Sukcesja" będzie liczyła cztery lub pięć sezonów.

Sukcesja sezon 3 – premiera w październiku na HBO

REKLAMA