To nie Jack jest ojcem bliźniąt Charmaine? Fani "Virgin River" mają nową teorię i nowego kandydata

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Wątek ciąży Charmaine ma znaczący wpływ na relację Jacka i Mel. Fani nie są jednak pewni, że to właściciel baru jest ojcem jej bliźniąt i wysuwają nową teorię na ten temat.

3. sezon "Virgin River"  przyniósł więcej pytań niż odpowiedzi. Fani zastanawiają się, kto jest ojcem dziecka Mel (Alexandra Breckenridge) oraz czy Brady (Benjamin Hollingsworth) został słusznie aresztowany za postrzelenie Jacka. Kolejne spekulacje dotyczą jednej z najmniej lubianych bohaterek – Charmaine (Lauren Hammersley).

Virgin River sezon 4: Kto jest ojcem bliźniąt?

Charmaine, która w 1. sezonie wyznała Jackowi (Martin Henderson), że jest w ciąży, postrzegana jest przez widzów jako przeszkoda na drodze do jego szczęścia z Mel. W 3. sezonie dodatkowym utrudnieniem okazał się jej nowy partner Todd (Patrick Sabongui), który nie ukrywa, że zamierza pozbawić Jacka możliwości widywania się z bliźniętami. Jak donosi portal Showbiz Cheat Sheet popularność zdobywa teoria, według której to nie Jack, a Mike (Marco Grazzini) jest ojcem dzieci.

Fani zauważyli, że gdy Jack wyznał przyjacielowi, uż jego była partnerka jest w ciąży, Mike zareagował nieco zbyt nerwowo. Dodatkowe spekulacje wywołał sam Grazzini, który na swoim Instagramie odniósł się do teorii, że to on strzelał do Jacka, oraz dodał parę słów od siebie. "Więc to potencjalny strzelec i jeszcze możliwy tata dzieciaków? Mike to najlepszy kumpel, jakiego można chcieć" – napisał aktor.

virgin river kto jest ojcem dzieci charmaine

Virgin River: Fani pytają, ile trwa ciąża Charmaine

Wielu fanów zwróciło także uwagę na to, że ciąża bohaterki trwa nienaturalnie długo. Charmaine ogłosiła, że jest w ciąży pod koniec 1. sezonu – minęły już kolejne dwie serie, pomiędzy którymi były kilkutygodniowe przeskoki czasowe, a wydaje się, że do porodu wciąż bardzo daleko.

– Nadrabiam 3. sezon "Virgin River"... a Charmaine WCIĄŻ jest w ciąży – brzmi jeden z wielu złośliwych komentarzy na Twitterze.

W serii książek, na której oparty jest serial, faktycznie okazało się, że to nie Jack jest ojcem bliźniąt. Czy tak samo będzie w adaptacji? Tego dopiero się dowiemy.

Netflix wciąż milczy w sprawie 4. sezonu "Virgin River". Według nieoficjalnych informacji, zdjęcia miały rozpocząć się w Kanadzie pod koniec lipcaNetflix Life z kolei doniosło, że nowe odcinki zobaczymy prawdopodobnie już w maju 2022 roku.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA