Martin Henderson na uroczych zdjęciach zza kulis. Fani "Virgin River" oszaleli na widok aktora z dzieckiem

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Według nieoficjalnych informacji, trwają prace na planie 4. sezonu "Virgin River". Netflix wciąż milczy, a fani oszaleli na widok uroczych zdjęć Martina Hendersona zza kulis.

Chociaż 4. sezon "Virgin River" nie został oficjalnie zamówiony, to zarówno twórcy jak i obsada serialu chętnie opowiadają o tym, co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach. Nie brakuje także spekulacji – fani zastanawiają się, kto jest ojcem dziecka Mel (Alexandra Breckenridge). A skoro o dzieciach mowa, na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiła się seria zdjęć zza kulis, które wywołały prawdziwy zachwyt wśród widzów serialu.

Virgin River – zdjęcia. Martin Henderson z dzieckiem

Na zdjęciach widnieje Martin Henderson (serialowy Jack), który pozuje z niemowlakiem. Prawdopodobnie są to kulisy jednego z odcinków 3. sezonu, w którym bohater zajmował się dzieckiem Lilly (Lynda Boyd).

– Jack gotowy, by zostać ojcem? Kulisy 3.sezonu  – podpisano zdjęcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @virginriverseries


Fanów momentalnie oszaleli na ten widok i wyrażają nadzieję, że to właśnie przystojny właściciel baru jest ojcem dziecka Mel.

– Tak, wierzę, że jest gotowy zwłaszcza na dziecko, które będzie mieć z Mel – czytamy.

Ale to nie jedyna historia w "Virgin River" z Jackiem i dziećmi w roli głównej. Ukochany Mel spodziewa się także bliźniąt z Charmaine (Lauren Hammersley). Widzowie nie są jednak przekonani, że to on jest ojcem dzieci – spekulacje podsyca fakt, że w serii książek, na której oparty jest serial, faktycznie okazał się nim nie być.

Netflix Life twierdzi, że nowe odcinki możemy zobaczyć najwcześniej już w maju 2022 roku, mówi się także o sierpniu za rok. To jednak tylko spekulacje, których Netflix nie potwierdza.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA