Netflix stracił "Przyjaciół", ale będzie mieć "The Office". Kiedy premiera kultowego serialu na platformie?

"The Office" (Fot. NBC)

Polski Netflix ogłosił, że tej jesieni będziemy mogli oglądać "The Office". Premiera amerykańskiego hitu na platformie zbiegnie się w czasie z debiutem polskiej wersji na Canal+.

"The Office" nie osiągnęło jeszcze wśród polskiej widowni takiego statusu i popularności jak "Przyjaciele", ale wszystko przed nami. Netflix Polska właśnie ogłosił, że od 23 października serial będzie dostępny na platformie.

The Office US – gdzie obejrzeć serial online?

A to oznacza, że tegoroczną jesień spędzimy w towarzystwie Michaela Scotta (Steve Carell), Dwighta Schrute'a (Rainn Wilson), Pam Beesly (Jenna Fischer), Jima Halperta (John Krasinski) i pozostałych pracowników biura Dunder Mifflin z małego miasteczka w Pensylwanii, oficjalnie zajmujących się sprzedażą papieru, a mniej oficjalnie – wymyślaniem kolejnych sposobów walki z biurową nudą.

the office serial gdzie obejrzeć netflix

"The Office" (Fot. NBC)

Emitowany w latach 2005-2013 serial, będący remake'iem króciutkiej brytyjskiej produkcji Ricky'ego Gervaisa pod tym samym tytułem, doczekał się w amerykańskiej telewizji NBC dziewięciu sezonów i 201 odcinków, a aktorzy, którzy w nim zagrali, to dziś prawdziwe gwiazdy.

Powstały też liczne zagraniczne wersje, a obecnie tworzone jest polskie "The Office", za które odpowiada Canal+. Akcja będzie dziać się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej Kropliczanka. "Polskiego Michaela" zagra Piotr Polak, w obsadzie są też m.in. Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Premiera również planowana jest na jesień, ale na razie nie znamy dokładnej daty.

The Office US będzie od 23 października na Netflix

REKLAMA