"Euforia" jeszcze bardziej podkręci emocje w 2. sezonie. "Teraz to jest jak bolesna rana" – mówi serialowy Ali

"Euforia" (Fot. HBO)

Trwają prace nad 2. sezonem "Euforii". W pierwszym nie brakowało brutalnych scen, a wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki będą równie emocjonalne.

"Euforia" to jeden z seriali, które zostały poszkodowane przez pandemię. Zdjęcia znacznie się opóźniły, jednak ekipa wróciła już na plan i pracuje nad nowymi odcinkami. Jacob Elordi, czyli serialowy Nate zapowiedział, że 2. sezon będzie różnić się od poprzedniego. Teraz nowymi informacjami podzielił się Colman Domingo.

Euforia: 2. sezon będzie brzydki i chaotyczny

Colman Domingo gra w serialu Alego – walczącego z uzależnieniami mężczyznę, który ma szansę pomóc Rue (Zendaya). Aktor pojawił się także w specjalnym odcinku "Euforii" i jak powiedział w wywiadzie z ET, był nim zachwycony:

– Myślę, że to mój ulubiony odcinek telewizyjny, jaki kiedykolwiek zrobiłem. Uważam, że ta postać ma jeszcze wiele do odkrycia – powiedział.

Co czeka nas w 2. sezonie? Zendaya zdradziła, że 2. sezon będzie niezwykle brutalny. Colman Domingo zgodził się z koleżanką z planu:

– Powiedziałbym, na podstawie pracy, którą wykonałem w serialu, że to już był serial, który wdziera się pod skórę. Myślę, że teraz to jest jak prawdziwa, bolesna rana. Jest obolała, ropieje, jest trochę brzydka i niechlujna. Ale pod tym wszystkim jest to bolesne, bijące serce. I ono po prostu chce się przytulić. Myślę, że taki właśnie jest [2. sezon] – skomentował.

Euforia 2 sezon

"Euforia" (Fot. HBO)

Aktor podzielił się również słowami twórcy serialu, Sama Levisona, które usłyszała obsada podczas pierwszego czytania scenariusza do nowych odcinków:

– Zapomnijcie, że 1. sezon miał miejsce. Wybijcie sobie z głowy, że to miało miejsce. Wybijcie sobie z głowy, że został uznany za jedną z najwspanialszych rzeczy od czasów krojonego chleba. Wybijcie to sobie z głowy, bo teraz nadszedł czas, abyśmy znowu wzięli się do pracy i poszli dalej, dalej opowiadali tę historię i sięgali głębiej – miał powiedzieć showrunner.

Kiedy zobaczymy nowe odcinki "Euforii"? Sam Levinson wcześniej mówił, że liczy, iż premiera 2. sezonu będzie mieć miejsce jeszcze w tym roku. Problem w tym, że HBO zapowiadało już seriale na jesień – wśród m.in.  "Sukcesja", "Niepewne" i "Pohamuj entuzjazm", a "Euforii" na tej liście na razie brakuje.

Euforia dostępna jest na HBO GO

REKLAMA