Tom Ellis i Lauren German wspominają pilot "Lucyfera". Trzy strony scenariusza wystarczyły, żeby się zakochać

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Wielkimi krokami zbliża się premiera finałowego sezonu "Lucyfera". Tom Ellis i Lauren German pozwolili sobie na sentymenty i wrócili wspomnieniami do samego początku serialu.

We wrześniu "Lucyfer" powróci już po raz ostatni. Fanów czeka wiele niespodzianek, jak na przykład kreskówkowy odcinek. Krążą też domysły, że w serialu może pojawić się Adam, mąż Ewy. Tymczasem ulubieńcy widzów, Tom Ellis i Lauren German powrócili wspomnieniami do pilota "Lucyfera".

Lucyfer: Tom Ellis i Lauren German o pilocie serialu

Odtwórcy ról Lucyfera i Chloe wzięli udział w rozmowie z serwisem TVLine. Aktorzy wrócili do samych początków serialu.

– Zakochałem się w tym bohaterze na trzeciej stronie, czytając scenariusz po raz pierwszy – zaznaczył Ellis.

Aktor pamięta również, jak podczas zdjęć zamknięto Hollywood Boulevard na pięć nocy z rzędu, co było dla niego niesamowitym przeżyciem:

– [Pomyślałem]: "Wow, to jest wielka rzecz!". Byłem naprawdę podekscytowany tym, jak to wyjdzie.

Lucyfer

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Serial telewizji FOX z jednej strony miał coraz więcej fanów na całym świecie, dzięki obecności na Netfliksie, a z drugiej, problemy z oglądalnością w USA. Po 3. sezonie FOX zdecydował się go skasować. "Lucyfer" został uratowany dzięki petycjom fanów, a dalszą produkcją zajął się Netflix. Lauren German wspomniała, że zaangażowanie fanów było czymś, czego się nie spodziewali:

– Kasacja na FOX-ie i niesamowici fani, których uwielbiamy i którzy nas uratowali... To było coś, czego ja i Tom się nie spodziewaliśmy – powiedziała.

Lucyfer – czeka nas słodko-gorzkie zakończenie

Nie zabrakło pytań o zbliżający się koniec historii. Tom Ellis powiedział, że zakończenie idealnie pasuje do bohaterów i tego, co przeszli, zaś German podkreśliła, że czeka nas słodko-gorzkie przeżycie, ale nie zabraknie też twisów. A co z Lucyferem i Chloe?

– Chloe i Lucyfer naprawdę tworzą zespół i wspierają się nawzajem jako para. Zazwyczaj była to przepychanka ["będą ze sobą czy nie będą"], ale w tym ostatnim sezonie naprawdę jesteśmy w tej samej drużynie – skomentowała German.

lucyfer wspomnienia

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Ellis z kolei zasugerował, że podczas finału fanom przydadzą się chusteczki:

– Mam nadzieję, że będą szlochać! I mam nadzieję, że ich serca będą wypełnione radością w tym samym czasie – dodał.

Pewne jest, że nie będziemy się nudzić. Fani spekulują, że Lucyfer i Chloe odbędą wspólną podróż w czasie, nie zabraknie także śpiewania oraz rozwoju relacji Maze i Ewy.

Lucyfer sezon 6 – premiera 10 września na Netflix

REKLAMA