Czego możemy się spodziewać po Rory z "Lucyfera"? Fani serialu mają teorię na temat jej umiejętności

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

W 6. sezonie "Lucyfera" na scenie pojawi się kolejna siostra diabła. Zbuntowana Rory została przedstawiona już w zwiastunie, co zapowiada jej duży udział w serialu.

Zwiastun finałowego sezonu nie tylko pokazuje dylemat Lucyfera (Tom Ellis), który nie jest przygotowany do bycia Bogiem. Za jednym zamachem wprowadza także nową postać, zbuntowanej anielicy Rory oraz zadziwiającą sprawę morderstwa Lucyfera, którą Chloe (Lauren German) chce koniecznie rozwiązać. I to wspólnie z Lucyferem. Jak podaje Cheat Sheet, fani połączyli obie te rzeczy, wysnuwając ciekawą teorię.

Lucyfer sezon 6: Czy Rory jest zmiennokształtna?

Rory (Brianna Hildebrand z "Deadpoola") jest zbuntowaną anielicą, która z uwielbieniem naśladowała sprzeciw Lucyfera. Diabeł był dla niej wzorem i w zwiastunie widzimy ją w środku piekła, gdy zdradzona proponuje jednej z przebywających tam dusz: "Chcesz pomóc mi zniszczyć Lucyfera Morningstara?".

Co od razu ustanawia ją jako główną przeciwniczkę naszych bohaterów. Jednak w zwiastunie nie widzimy jej konfliktu z Lucyferem. Przeciwnie. To Chloe rzuca się zabić diabła.

Ta scena sprawiła, że fani zaczęli zastanawiać się nad nieznanymi mocami Rory. Jak wiadomo, każdy z aniołów posiada właśnie, unikalne umiejętności. Jest więc duża szansa, że Rory jest zmiennokształtna i może przybrać wygląd każdej osoby.

Według tej teorii nie widzimy więc Chloe atakującej Lucyfera, a Rory, która przybrała wygląd ukochanej diabła. Przemawia za tym siła, z jaką Chloe powaliła Lucyfera na ziemię – zdecydowanie wykracza ona poza ludzkie możliwości.

Lucyfer sezon 6 rory teoria fanów

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Oczywiście, Chloe mogłaby nosić naszyjnik Amenadiela (D.B. Woodside), który daje nadludzką siłę. Jednak z jakiego powodu miałaby się zwrócić przeciwko Lucyferowi i to z chęcią zabicia go? Tym bardziej że Lauren German zapowiedziała, że w końcu Chloe i Lucyfer będą działać jako zgrany zespół.

Na szczęście na odpowiedzi nie musimy długo czekać. Premiera 6 sezonu "Lucyfera" odbędzie się już 10 września.

Lucyfer sezon 6 – premiera 10 września na Netflix

REKLAMA