"The Boys" z okazji 3. sezonu wydało piosenkę A-Traina. Posłuchajcie, jak bohater świętuje powrót do Siódemki

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

"The Boys" słynie już z ciekawych kampanii promocyjnych. Serial doskonale bawi się wizją korporacji wykorzystującej superbohaterów do poprawy swojego wizerunku.

Twórcy "The Boys" zapowiadają, że mamy na co czekać. I chociaż data premiery 3. sezonu jeszcze nie została ogłoszona, kampania promocyjna potwierdza słowa showrunnera Erica Kripke, który obiecał, że widzowie mogą spodziewać się kontynuacji serialu w wysokiej jakości. Jednym z dowodów jest piosenka A-Traina (Jessie T. Usher), który powraca do Siódemki.

The Boys: Piosenka A-Traina promuje 3. sezon

To, co dzieje się pomiędzy sezonami drugim i trzecim, pomożemy podejrzeć dzięki Vought News Network i dawce wiadomości w "Seven on 7 with Cameron Coleman". A-Train, który przez swoje nałogi musiał walczyć o pozostanie w Siódemce, wraca triumfalnie do zespołu. I wszystko wskazuje na to, że bohater całkowicie się zrehabilitował i w 3. sezonie zobaczymy go jako pełnoprawnego członka drużyny.

Jego powrót został uczczony piosenką "Faster", w której możemy usłyszeć: "Szybszy niż prędkość światła / patrzę, jak twoje sny wzlatują / myślę, że powinienem stanąć i walczyć, a potem zniknąć w nocy".

Piosenka w wykonaniu A-Traina nie jest wyjątkiem marketingowym. We wcześniejszych sezonach "The Boys" wypuściło spoty reklamowe, w których supki reklamowały różne rzeczy, od kremów do twarzy po sos sojowy do sushi. Pod koniec 2. sezonu wypuszczono także piosenkę Starlight (Erin Moriarty) pt. "Never Truly Vanish", którą mogliśmy usłyszeć w serialu.

W 3. sezonie "The Boys", który ma być jeszcze bardziej szalony niż poprzednie, zobaczymy m.in. odcinek oparty o tom "Herogasm". Do stałej obsady dołączył m.in. Jensen Ackles ("Supernatural") jako Soldier Boy i Laurie Holden ("The Americans", "The Walking Dead").

The Boys jest dostępne na Amazon Prime Video

REKLAMA