Gotowi na nowe spoilery z 6. sezonu "Lucyfera"? Netflix ujawnia informacje o Rory, Maze, Michaelu i nie tylko

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Netflix wypuścił film, w którym dzieli się wszystkim, co może ujawnić przed premierą 6. sezonu "Lucyfera". Potwierdza kilka teorii i ujawnia, jaką rolę pełni Rory.

Tuż przed premierą 6. sezonu "Lucyfera" Netflix postanowił podgrzać emocje wśród fanów i wypuścił wideo "Lucyfer: Wszystko, co możemy powiedzieć wam o finałowym sezonie". Wiele z tych informacji nie jest żadną nowością, ale jest też kilka spoilerów zdradzających, w jakim kierunku może pójść fabułą serialu.

Lucyfer sezon 6 – nowe spoilery z finałowej serii

Film potwierdził wcześniejsze informacje i podejrzenia, jak przeskok czasowy i próby układania wspólnego życia Lucyfera i Chloe oraz Maze i Ewy – choć dziewczyny cieszą się zdecydowanie mniejszą sielanką. Nowością nie jest także Amenadiel szkolący się na policjanta czy Lucyfer zastanawiający się nad tym, jak być Bogiem.

Ale część z podanych informacji jest całkowicie nowa. Netflix oczywiście nie mógł niczego powiedzieć wprost, ale cały film (oraz zamazane postacie) jest tak poprowadzony, by fani bez problemu odczytali prezentowane spoilery.

Pierwsze, co przykuwa uwagę, to Rory. Zbuntowana anielica sprzeciwia się roli Lucyfera jako Boga i sama staje się nowym diabłem. Film sugeruje również, że Rory i Daniel zawrą diabelski pakt – czy będzie on skutkował uwolnieniem Espinozy z piekła? Co ciekawe, w piekle zobaczymy też Michaela, który ma obcięte skrzydła i szoruje podłogi.

Ponieważ nie widać na filmie, by Chloe nosiła magiczny naszyjnik Amenadiela, fani wysnuli teorię, że Rory jest zmiennokształtna. Jednak Netflix sugeruje coś przeciwnego, pokazując jak dzielna policjantka trenuje z Maze nowo uzyskane moce. Widzimy także roztrojenie emocjonalne Elli, która jest na tropie zaginionej skarpetki.

Znamy również położenie dwóch nowych lokacji "Lucyfera". Jeden z odcinków będzie toczył się w The Magic Castle, czyli hollywoodzkiej Akademii Sztuk Magicznych. Jakieś ważne wydarzenie ma też mieć miejsce w hali koncertowej Disneya.

W 6. sezonie "Lucyfera" pojawią się ponownie Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), Aimee Garcia (Ella Lopez), D.B. Woodside (Amenadiel), Rachael Harris (Linda Martin), Lesley-Ann Brandt (Maze) i Kevin Alejandro (Daniel), a w nowej roli dołączy Brianna Hildebrand (Rory).

Lucyfer sezon 6 – premiera 10 września na Natfliksie

REKLAMA