Spin-off "The Walking Dead" o Neganie? Jeffrey Dean Morgan zapewnia, że jest jeszcze wiele do odkrycia

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Obecnie trwa emisja 11. sezonu "The Walking Dead". Twórcy zapowiedzieli już spin-off o Darylu i Carol, ale możliwe, że na tym się nie skończy. Czy zobaczymy historię skupioną na Neganie?

"The Walking Dead" powróciło z finałowym sezonem. Jeffrey Dean Morgan, który gra Negana od czasów finału 6. sezonu, zasugerował, że jego przygoda za światem "The Walking Dead" może nie skończyć się wraz z finałem.

The Walking Dead: Czy będzie spin-off o Neganie?

W rozmowie z TVLine Morgan zasugerował, że w życiu Negana jest wiele wątków, które mogłoby zostać poruszone np. w spin-offie:

– Dyskutowaliśmy ze stacją o pewnych rzeczach. Zobaczymy. To znaczy, Negan może wciąż znaleźć się sześć stóp pod ziemią [zanim 11. sezon się skończy], więc to mogłoby być problemem, o ile to nie będzie prequel. Ale są jeszcze historie do opowiedzenia z Neganem. W pewnym sensie wiem, jak sezon działał do tej pory, otwieramy pewne okna tu i tam, które mogłyby nadawać się, by opowiedzieć więcej historii Negan – powiedział.

The Walking Dead negan spin-off

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Jeffrey Dean Morgan nie ukrywa, że uwielbia swojego bohatera i chętnie pozostałby dłużej w świecie "The Walking Dead":

– Naprawdę kocham Negana. Jest niesamowita okazja, aby zanurzyć się dużo głębiej w tym człowieku, który moim zdaniem stał się bardzo interesujący w ciągu ostatnich kilku lat. Z pewnością nie jestem przeciwny temu, aby utrzymać go przy życiu jeszcze trochę dłużej i dowiedzieć się o nim więcej – zaczął.

Aktor zaznaczył jednak, że chciałby zobaczyć, jak bohater poradzi sobie po finałowych odcinkach, a nie zgłębiać się w jego przeszłość. Przypomnijmy – finałowy odcinek 10. sezonu był w całości skupiony na historii Negana.

– Będę z tobą bardzo szczery, jeśli miałbym zrobić coś więcej, chciałbym iść do przodu z tą historią, a nie do tyłu. Uwielbiam to, co pokazaliśmy w [odcinku] "Here's Negan", ale przerobiliśmy już wiele z tej historii. Moglibyśmy zrobić krótką serię o tym, jak narodzili się Zbawcy, co byłoby w pewnym sensie interesujące, ale ja bardziej patrzę do przodu. Pokazaliśmy różne strony Negana w ciągu ostatnich kilku lat. Teraz chciałbym zobaczyć, co stanie się z nim dalej, po tym jak to się skończy. Uważam, że taka możliwość jest o wiele bardziej interesująca niż cofanie się w czasie – skomentował.

The Walking Dead negan spin-off

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Obecnie emitowana jest pierwsza z trzech części finałowego sezonu "The Walking Dead", w której na pierwszym planie jest konflikt Negana i Maggie. Całość będzie liczyć aż 24 odcinki i dobiegnie końca w 2022 roku. Stacja AMC zamówiła także spin-off o Darylu i Carol.

The Walking Dead sezon 11 – nowe odcinki w poniedziałki o godz. 22:00 na FOX

REKLAMA