W 18. sezonie "Chirurgów" będą aż dwie szczęśliwe pary. Twórcy na razie nie planują dla nich żadnych dramatów

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"I żyli długo i szczęśliwie" to coś, co w "Chirurgach" prawie się nie zdarza. Producentka serialu zapewnia jednak, że w 18. sezonie aż dwie pary nie powinny spodziewać się żadnych tragedii.

Zdrady, choroby, nagłe śmierci powodowane odejściami aktorów i tysiąc innych dramatów. Przez 17 sezonów "Chirurdzy" przerobili tyle tragedii, że mamy prawo być podejrzliwi, kiedy twórcy mówią, że kogokolwiek z bohaterów czekają szczęśliwe czasy. A tak właśnie ma być z nie jedną, a dwiema parami w 18. sezonie.

Chirurdzy sezon 18 – te pary będą szczęśliwe

Te pary to nowożeńcy Maggie (Kelly McCreary) i Winston (Anthony Hill), a także Teddy (Kim Raver) i Owen (Kevin McKidd), którzy odnaleźli drogę do siebie nawzajem po przerwie. Producentka wykonawcza "Chirurgów" Meg Marinis zapewnia w rozmowie z TVLine, że cała czwórka może z nadzieją patrzeć w przyszłość, przynajmniej tę najbliższą.

– [Maggie i Winston] wracają z miesiąca miodowego bardzo zakochani i szczęśliwi, że mogą być razem i razem pracować. Zdecydowanie celebrujemy tę parę – mówi.

Jak dodaje, zobaczymy w ich przypadku dużo wzajemnego poznawania się, bo znaczna część ich romansu przypadła na czasy pandemii.

– [Ale] nawet jeśli jesteście nowożeńcami i mieszkaliście ze sobą [przez dłuższy czas], wciąż odkrywacie małe rzeczy, życiowe nawyki, wszystkie te fajne rzeczy – opowiada Meg Marinis.

Równie szczęśliwą parą mają być Teddy i Owen. którzy mają za sobą naprawdę trudne czasy.

– Zaczynają sezon silniejsi niż kiedykolwiek. Oboje bardzo dojrzeli po przełomie dotyczącym jej przeszłości z poprzedniego sezonu i po tym, jak Owen zauważył, że oboje zmagali się z zespołem stresu pourazowego – na różne sposoby, ale zmagali się z tym oboje. Nadal będą musieli stawić czoła wyzwaniom jako para, ale przeszliśmy z nimi długą drogę w zeszłym sezonie, więc jesteśmy szczęśliwi, że są tu, gdzie są – opowiada producentka.

W 18. sezonie "Chirurgów" czeka nas kilka miłych niespodzianek, w tym powroty Kate Walsh i Abigail Spencer, a także Kate Burton w roli dr Ellis Grey, nieżyjącej matki Meredith. Krążą spekulacje, że to może być już ostatni sezon, jednak nic w tym momencie nie jest przesądzone.

Chirurdzy sezon 18 – premiera w USA 30 września

REKLAMA