Teaser 5. sezonu "Młodego Sheldona" zapowiada dalsze kłopoty. Co wydarzyło się zaraz po scenie w barze?

"Młody Sheldon" (Fot. CBS)

"Młody Sheldon" zbliża się do swojego najbardziej dramatycznego momentu, o którym wiemy z "Teorii wielkiego podrywu". Zobaczcie zapowiedź 5. sezonu popularnego sitcomu.

"Młody Sheldon" oficjalnie przestaje być sympatycznym sitcomem o bezproblemowym dzieciństwie tytułowego nerda z "Teorii wielkiego podrywu". Finał 4. sezonu zapowiedział nadchodzące komplikacje, czyli romans taty Sheldona i jego śmierć. O tym, że jedno i drugie będzie miało miejsce, wiemy, bo wspominał o tym dorosły Sheldon (Jim Parsons) w "Teorii wielkiego podrywu".

Młody Sheldon sezon 5 – czy George zdradził Mary?

Przypomnijmy, 4. sezon "Młodego Sheldona" zakończył się odcinkiem z kłótnią małżeństwa Cooperów, po której George (Lance Barber) pojechał do baru, gdzie spotkał od niedawna rozwiedzioną sąsiadkę Brendę Sparks (Melissa Peterman). Para postanowiła dotrzymać sobie towarzystwa, a Brenda zasugerowała, żeby udali się razem w jakieś "inne miejsce" – co wydarzyło się dalej?

Teaser 5. sezonu, który zawdzięczamy serwisowi TVLine, zdradza, że do zdrady nie doszło. Tuż po sugestii Brendy, żeby razem wyszli z baru, George chwyta się za serce, a potem widzimy go w szpitalu. To prawdopodobnie kolejny zawał.

Jak potwierdza współtwórca "Młodego Sheldona" Steve Molaro, otwierający 5. sezon odcinek "One Bad Night and Chaos of Selfish Desires" rozpocznie się od razu po wydarzeniach z finału 4. serii.

– [5. sezon] zaczyna się dokładnie tam, gdzie poprzedni sezon się zakończył. George i Brenda wciąż są w barze i dowiemy się, co między nimi zaszło tamtej nocy – mówi w rozmowie z TVLine.

Teaser sugeruje, że do zdrady z Brendą nie doszło – niemniej jednak nad "Młodym Sheldonem" wciąż wisi cień tego, co się stanie z ojcem głównego bohatera. O tym, że tata Sheldona zdradzał jego mamę, wiemy z 10. sezonu "Teorii wielkiego podrywu", kiedy to Sheldon powiedział Penny, czemu zawsze trzy razy puka, zanim gdziekolwiek wejdzie: kiedy miał 13 lat, przyłapał ojca z inną kobietą w sypialni rodziców. Od tej pory zawsze woli dać ludziom "czas na założenie spodni".

Znany jest też dalszy timeline: pod koniec 4. sezonu Sheldon ma 11 lat, co oznacza, że nakryje George'a na gorącym uczynku mniej więcej za dwa lata. Z kolei kiedy Sheldon będzie mieć 14 lat, będzie musiał zmierzyć się ze śmiercią taty.

Młody Sheldon sezon 5 – premiera 7 października w USA

REKLAMA