Czy Otis i Maeve będą razem w 3. serii "Sex Education"? Nowy trailer zapowiada, że będzie się między nimi działo

"Sex Education" (Fot. Netflix)

To nie koniec dramatów na linii Otis – Maeve, a zaledwie początek. Premiera 3. sezonu "Sex Education" już jutro, a nowy zwiastun jest wypakowany scenami z naszą ulubioną parą.

"Sex Education" wraca jutro rano z 3. sezonem, a Netflix podgrzewa atmosferę kolejnym zwiastunem. O ile poprzedni trailer skupiał się mocno na postaci Hope Haddon (Jemima Kirke, "Dziewczyny"), nowej dyrektorki, która zaczyna wprowadzać konserwatywne zmiany w liceum Moordale, ten wraca do najważniejszej pary.

Sex Education sezon 3 – Otis i Maeve będą razem?

Po cliffhangerze z finału sezonu powraca pytanie: czy Otis (Asa Butterfield) i Maeve (Emma Mackey) będą ze sobą czy nie będą? Na pewno nie zabraknie wspólnych scen, długich spojrzeń i prób rozmawiania o tym, co się wydarzyło wcześniej. A to oznacza, że przed parą, która założyła razem klinikę seksu, jeszcze długa droga.

Jak czytamy w opisie od Netfliksa, składający się z ośmiu odcinków 3. sezon "Sex Education" pokaże serialowe dzieciaki w nowym roku szkolnym. Otis ma dziewczynę, Eric (Ncuti Gatwa) chce uprawiać seks, a Jean (Gillian Anderson) będzie mieć dziecko. Nowa dyrektorka szkoły próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Będą także zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i dużo więcej pani Groff.

Oprócz Kirke do obsady dołączą Jason Isaacs ("Star Trek: Discovery") w roli Petera Groffa, starszego brata pana Groffa, któremu o wiele lepiej wiedzie się w życiu i który się z tym nie kryje; Dua Saleh jako niebinarna postać o imieniu Cal, która uczy się w liceum Moordale; a także Indra Ové ("Rodzice") jako Anna, zastępcza matka Elsie, przyrodniej siostry Maeve.

Sex Education sezon 3 – premiera 17 września na Netfliksie

REKLAMA