Sarah Paulson ma dość "American Horror Story"? Aktorka sugeruje, że ten sezon może być jej ostatnim

"American Horror Story: Apokalipsa" (Fot. FX)

Sarah Paulson chętnie współpracuje z Ryanem Murphym. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy  – aktorka zasugerowała, że nie wystąpi więcej w "American Horror Story".

"American Horror Story" powróciło niedawno z 10. sezonem zatytułowanym "Double Feature". W obsadzie nie brakuje aktorów dobrze znanych fanom twórczości Ryana Murphy'ego. Evan Peters zachwycił widzów swoim wykonaniem hitu Dolly Parton. W tym sezonie występuje także Sarah Paulson – ale aktorka nie wyklucza, że będzie to ostatni raz.

American Horror Story: Sarah Paulson ma dość?

Do tej pory Paulson wystąpiła w ośmiu sezonach "American Horror Story". Zabrakło jej jedynie w "1984", slasherze, którego akcja działa się na letnim obozie. Jak podaje Us Magazine, aktorka wydaje się nie być pewna, czy powróci jeszcze do antologii. Jej odpowiedź na pytanie, w jakim kolejnym sezonie flagowego serialu Murphy'ego weźmie udział, była dość nieoczywista:

– Nie wiem. To pierwszy raz od jakichś trzech lat, gdy po prostu tego nie wiem. Wydaje mi się, że to prawdopodobnie mój ostatni sezon "American Horror Story". To znaczy, po prostu nie wiem. Za każdym razem, gdy [Murphy] przychodzi do mnie z jakąś zwariowaną postacią, mam tendencję do odpowiadania: "Tak! Zróbmy to!". Więc – nie wiem. Po raz pierwszy. Tak więc zobaczymy.

american horror story sarah paulson

"American Horror Story. Double Feature" (Fot. FX)

Sarah Paulson nie ukrywa, że nie każdy sezon "American Horror Story" jej się podoba. Aktorka przyznała, że na planie 6. sezonu "Roanoke" czuła się "jak w pułapce" i żałowała podpisania kontraktu:

– Byłam rozczarowana całym doświadczeniem, ponieważ czułam, że udało mi się dotrzeć do nowego miejsca w sobie samej, jeśli chodzi o to, co wydawało mi się możliwe i co chciałam zobaczyć, czy jestem w stanie zrobić. Czułam się jak w pułapce, że podjęłam się tej odpowiedzialności i zobowiązania w kontrakcie, żeby zrobić "American Horror Story". Choć jest to mój dom i zawsze go kochałam, to był pierwszy raz, kiedy poczułam, że chciałabym iść do Ryana i powiedzieć: "Proszę, pozwól mi ten raz posiedzieć na ławce. Wypuść mnie" – powiedziała.

Aktorkę można obecnie oglądać w 3. sezonie "American Crime Story" opowiadającym o seksaferze prezydenta Billa Clintona. Paulson wciela się w rolę Lindy Tripp, urzędniczki, która potajemnie nagrywała rozmowy pary. By upodobnić się do postaci, aktorka założyła pogrubiający kostium, co wywołało falę krytyki.

REKLAMA