Joe i jego nowa obsesja w zwiastunie 3. sezonu serialu "Ty". Szykujcie się na kolejne odcinki pełne twistów

"Ty" (Fot. Netflix)

"Jesteśmy miłymi, zwykłymi ludźmi z sąsiedztwa. Jesteśmy drużyną" – mówi Joe w zwiastunie 3. sezonu serialu "Ty", a wszystko w zachowaniu jego i Love przeczy tym słowom.

Netfliksowy serial "Ty" wróci w październiku z 3. sezonem, w którym Joe Goldberg (Penn Badgley) będzie budował miłe, ale oparte na licznych kłamstwach życie razem z Love (Victoria Pedretti) na typowym amerykańskim przedmieściu.

Ty sezon 3 – zwiastun. Joe i Love na przedmieściu

"Bałem się już w życiu, ale nigdy jeszcze tak bardzo jak teraz" – oznajmia nasz bohater na dzień dobry w zwiastunie, podczas gdy my oglądamy, jak rodzi się jego syn, Henry (imię znamy z poprzedniego teasera). To jednak będzie jedna z niewielu normalnych rzeczy, jakie mu się przytrafią. Jego i Love – której Joe coraz bardziej otwarcie nienawidzi – czekają liczne perypetie, od wspólnych morderstw aż po terapię małżeńską. Zwiastun przedstawia również nową obsesję Joego – Natalie, którą zagra Michaela McManus, znana m.in. z "Pogody na miłość".

Jak czytamy w oficjalnym opisie serialu, Joe i Love w 3. sezonie zamieszkają w przyjemnej enklawie Madre Linda w Północnej Kalifornii, w otoczeniu uprzywilejowanych przedsiębiorców z branży technologicznej, wydających ostre sądy mamusiek blogerek i popularnych na Instagramie biohakerów.

Joe jest oddany swojej nowej roli męża i ojca, ale boi się impulsywności Love. Do tego dochodzi to, co mu dyktuje serce – zaczyna się zastanawiać, czy kobieta, której szukał przez cały ten czas, może mieszkać tuż obok. Wyrwanie się z klatki w piwnicy to jedno, ale ucieczka z na oko perfekcyjnego małżeństwa z osobą, która zna jego sztuczki – to okaże się być znacznie bardziej skomplikowaną sprawą dla Joego.

Do obsady serialu "Ty" w 3. sezonie dołączą Scott Speedman ("Animal Kingdom") w roli milionera i CEO dużej firmy, Shalita Grant ("Santa Clarita Diet") jako wredna mamuśka z przedmieścia, Travis Van Winkle ("The Last Ship") jako młody bogacz i nowy znajomy Joego, Scott Michael Foster ("Crazy Ex-Girlfriend") jako samotny tata ze skłonnościami do kontroli i kalkulowania oraz jeszcze 11 nowych osób.

Ty sezon 3 – premiera 15 października na Netfliksie

REKLAMA