Fani "Sex Education" pokochali tę parę w 3. sezonie. Odtwórcy ról Otisa i Ruby komentują zaskakujący wątek

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Gdy wszyscy czekali aż Meave odkryje, co czuje do niej Otis, 3. sezon "Sex Education" zaskoczył wszystkich niespodziewanym – i znacznie ciekawszym – romansem. Spoilery z całego sezonu!

2. sezon "Sex Education" zostawił widzów z bezlitosnym zwrotem akcji i z miesiącami rozmyślań, kiedy Meave (Emma Mackey) odkryje prawdę o wykasowanej wiadomości głosowej od Otisa. Tymczasem serial zaskoczył nie tylko fanów, ale i samych aktorów, pozwalając na romans Otisa z Ruby Matthews.

Sex Education sezon 3 – związek Otisa i Ruby

Związek tych dwojga wydawał się na początku przygodą na jedną noc, ale przerodził się w coś zdecydowanie poważniejszego, pozwalając bohaterom na ciekawy rozwój. Aktor wcielający się w postać Otisa, Asa Butterfield, powiedział TVLine, że duże znaczenie dla ich rozwoju miały różnice charakteru postaci:

– Byłem zaskoczony, kiedy czytałem kilka pierwszych odcinków. Otis i Ruby naprawdę uwypuklają nowe rzeczy w sobie nawzajem. Myślę, że między nimi "zaskoczyło", ponieważ są fundamentalnie innymi ludźmi, a mimo to wydają się do siebie pasować. Obserwowanie, jak zmieniają siebie nawzajem, było dużą przyjemnością i oni naprawdę wyszli z tego związku jako lepsi ludzie.

Ruby sprawiła, że Otis stał się bardziej pewny siebie, z kolei ona sama odważyła się pokazać Otisowi swoją wrażliwą stronę. Czego nikt nie spodziewał się po bohaterce, która wydawała się do tej pory niesympatyczną osobą.

Sex Education sezon 3 Otis Ruby związek

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Jednak związek obojga nie trwał długo i skończył się złamanym sercem zarówno widzów, jak i Ruby. Jak powiedziała TV Guide odtwórczyni roli Ruby, Mimi Keene, poprzez zerwanie z Otisem Ruby starała się ochronić przed dalszym cierpieniem:

– To było bardzo smutne. Zdecydowanie było mi smutno, kiedy czytałam tę scenę. Myślałam: "To jest brutalne!", ale nie można mówić rzeczy, których się nie czuje, więc jest, jak jest. Każdy przetrwał jakieś rozczarowania miłosne, gdy był młodszy. To kształtuje charakter. Przygotowuje cię do zmierzenia się ze światem. Ruby jest żołnierzem. Ona przetrwa wszystko, strzepie z siebie kurz i pójdzie z podniesioną głową. Zawsze tak robi.

Okazuje się, że fanom "Sex Education" bardzo nie spodobała się rozłąka Ruby i Otisa. Radio Times zebrało w jednym miejscu pełne rozczarowania tweety widzów, którzy nie zgadzają się z tym, jak Ruby rozstała potraktowana.

Wielu z nich uważa, że nowa para jest dużo ciekawsza, niż proponowany przez "Sex Education" schemat "Będą ze sobą czy nie będą?" w wersji Otisa i Meave. Co dalej? Serial nie ma jeszcze oficjalnie ogłoszonej kontynuacji, ale nieoficjalnie wiadomo, że twórcy przygotowują się do kręcenia 4. sezonu "Sex Education".

3. sezon Sex Education jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA