Będzie 4. sezon "Sex Education"? Serialowa Aimee sugeruje, że trwają już rozmowy o kolejnej serii

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Fani z niecierpliwością czekają na 3. sezon "Sex Education". Tymczasem Aimee Lou Wood, odtwórczyni roli Aimee, powiedziała, że jest w trakcie rozmów dotyczących planów na 4. sezon!

"Sex Education" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netfliksa. Zdjęcia do 3. sezonu zostały opóźnione przez pandemię, jednak we wrześniu zeszłego roku obsada powróciła na plan. Fani czekają na nowe odcinki po cliffhangerze z 2. sezonu, tymczasem Aimee Lou Wood, serialowa Aimee, powiedziała, że trwają rozmowy dotyczące kolejnej serii.

Sex Education: Czy będzie 4. sezon serialu?

Jak informuje Radio Times, aktorka wzięła udział w Q&A przy okazji rozdania nagród BAFTA. Aimee Lou Wood powiedziała, że trwają intensywne rozmowy dotyczące scenariusza potencjalnego 4. sezonu, a ona chciałaby mieć swój udział w jego tworzeniu.

– Aktualnie jestem w trakcie rozmów o fabule na 4. sezon i przekazuję [twórcom] pewne informacje zwrotne. Rozmawiamy [ze scenarzystami] oraz Benem [Taylorem], naszym reżyserem. Każda kręcona przez nas scena pozwala na trochę improwizacji, co zawsze dostarcza sporo zabawy i wiele z tego trafia do serialu. Ale chciałabym znaleźć się w pokoju scenarzystów [przy sezonie 4]. Ale też... chciałabym po prostu wrócić do domu i nauczyć się moich kwestii! – powiedziała.

Sex Education sezon 3

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Aktorka zdradziła również, że prace nad 4. sezonem mogą być wyzwaniem, ponieważ sezon 3. pozostawi widzów w równym szoku, co cliffhanger z finału 2. serii.

– To będzie wyzwanie. Jestem zaintrygowana tym, co będzie się działo, ponieważ zakończenie... cóż, nie mogę tego powiedzieć – dodała.

Jak wiadomo,  w 3. sezonie zobaczymy przeskok czasowy. W wywiadach była również mowa o nowym klimacie oraz kolejnych skandalach. Czym jeszcze zaskoczą nas twórcy? Tego dopiero się dowiemy, niestety nie w najbliższym czasie. Nowe odcinki zobaczymy w drugiej połowie roku.

Sex Education jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA